For Honor game coverFor Honor Naujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Kito savaitgalio metu bus galima visiškai nemokamai išbandyti žaidimą For Honor

Įvertinti

Kompanija „Ubisoft“  kartu su trečiojo sezono anonsavimu For Honor  žaidimui atskleidė dar vieną svarbią naujieną – šį į Viduramžius nukeliantį kūrinį bus galima išmėginti visai nemokamai artėjančio savaitgalio metu. Negana to, For Honor pasipildys dvejomis nematytomis herojų klasėmis kaip „Gladiator“ bei „There Can Be Only One!“.

Žaidime taip pat  atsiras ir 1 prieš 1 turnyrai, kurie turėtų sukelti tikrą audrą visiems šlovės ištroškusiems gerbėjams. Kalbant apie ištikimus For Honor fanus, tiksliais paskaičiavimais jų yra apie 2000. Tai iš ties graudus turimas žaidėjų kiekis, tačiau galbūt „Ubisoft“ dedamos pastangos pradės po truputį atsipirkti ir kraupoka situacija pakryps į teigiamą pusę.
For Honor game image

Toliau tęsiant kalbą apie išskirtinį savaitgalį, reikia pabrėžti, kad jo startas žymimas ketvirtadienį , nuo 10 valandos vakaro metu iki sekmadienio (rugpjūčio 13 dienos). Nepamirškime, kad visi pasiekimai, gauti apdovanojimai per būsimąjį savaitgalį išsisaugos bei niekur nedings, jei nuspręstumėte nusipirkti originalią For Honor kopiją.

For Honor debiutavo šių metų vasarį ir yra prieinamas PC, Xbox One ir PlayStation 4 turėtojams.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: