For Honor game coverFor Honor Kitos naujienos Naujienos 

Košmaras „Ubisoft“: For Honor aktyvių žaidėjų skaičius sumažėjo net 95%

Įvertinti

Dar vasario mėnesį parduotuvių lentynas pasiekęs kovinių elementų kupinas For Honor žaidimas šiuo metu išgyvena ne pačias geriausias dienas. Remiantis naujausia informacija, prie kompanijos „Ubisoft“ dirbinio laisvalaikį leidžia vos 5% žaidėjų. Teigiama, kad susidomėjimas For Honor ypatingai sumažėjo per pastaruosius kelis mėnesius.

Daugelio manymu, taip nutiko vien dėl to, jog bene svarbiausias For Honor daugelio asmenų rėžimas buvo labai silpnai optimizuotas ir vartotojams nuolatos kildavo tam tikrų keblumų jungiantis prie žaidimo serverių.

Kalbant apie patį For Honor startą, vertą pabrėžti, kad nuo susibūrusio 71 tūkstančio žaidėjų rato „Beta” versijos testavimuose, jo skaičius nukrito iki 45 tūkstančių dalyvių. Tad problemų nuo pat pradžios irgi netrūko. Nuo to laiko, buvęs gerbėjų ratas su kiekviena diena, deja tik mažėjo ir mažėjo. Visa tai patvirtina duomenys gauti iš „Steamspy“ puslapio.

For Honor owners data

Nepaisant tragiškos statistikos, vos pasirodęs antrasis For Honor sezonas „Shadow and Might“, rodos, buvo vėl sugrąžinęs pasitraukusių žaidimo fanų gretas, kurios bėgant laikui nusistovėjo ties 5000 asmenų riba. Kaip matome dabar, situacija galima sakyti yra visiškai katastrofiška. Taigi galbūt „Ubisoft” dar sugalvos kaip pakelti iš numirusiųjų šį istorines kovas primenantį For Honor kūrinį.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: