Acer Nitro 5Naujienos Technologijų naujienos 

„Acer“ pristatė naujausią nešiojamą kompiuterį Nitro 5

Įvertinti

Tarptautinė Taivano kompanija „Acer“ neseniai pristatė ką tik sukurtą nešiojamą kompiuterį Nitro 5, kurio pradinė kaina siekia apie 800 JAV dolerių. Pasak bendrovės atstovų, šis laptopas yra paruoštas tikriems žaidimų gurmanams, kurie gali rinktis net iš penkių skirtingų komponentų pritaikymų Nitro 5 modeliui.

Skelbiama, kad norintys įsigyti šį nešiojamą kompiuterį, turės progą pasirinkti kokio gamintojo ir kokios kartos procesorius naudoti. Jų tarpe vyrauja dvi pagrindinės įmonės „Intel“ bei „AMD“. Kalbant apie „Intel“ lustus, reikia pabrėžti, jog bus siūloma rinktis iš „Intel 5“ ir „Intel 7“ turimų procesorių rato. Jei vis dėl to esate prieš šią bendrovę ar nemėgstate tokių išleistų komponentų, vertėjų apsvarstyti kitą sprendimą – sustoti prie „AMD“ prekių ir pasiimti vieną iš tokių A linijos „FX“ procesorių kaip „A12“ arba „APU 10“.

Acer Nytro 5

Visi rinką pasieksiantys Nitro 5 laptopai taip pat pasižymės iki 32 GB maksimalios DDR4-2400 operatyviosios atminties, o tiems, kas manys, kad to tikrai per daug, galės pasidžiaugti 8 ar 4 GB (RAM‘ų) talpa.

Be to, Nitro 5 modeliai turės SSD tipo kietuosius diskus, kurių didžiausia talpa bus 512 GB bei kartu neįtikėtinos, 2 terabaitų apimties jau įprastais tapusius HDD diskus. Tai dar ne viskas. Kiekvienas naujausias „Acer“ atskleisto nešiojamo kompiuterio ekranas spindės 15.6 colių displėjumi su pritrenkiančia 1920×1080 rezolucija.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: