PlayStation PlusNaujienos Nemokami žaidimai Playstation naujienos 

Anonsuoti nemokami PlayStation Plus žaidimai rugpjūčio mėnesiui

Įvertinti

Rugpjūtis jau visai čia pat ir tai reiškia, kad keletu naujų ir absoliučiai nemokamų „Sony“ ir „Microsoft“ žaidimų paketu skirtu PlayStation 3, PlayStation 4,  PlayStation Vita  konsolėms galėsime džiaugtis tikrai greitai. Kas gi numotų į tokį fainą pasiūlymą? Na, einam prie temos!

Oficialiame spaudos pranešime rašoma, jog PlayStation 4 savininkai turės šansą niekeno nevaržomi išbandyti Just Cause 3 bei Assassin‘s Creed: Black Flag dalies nuotykius  tebetęsiantį žaidimą Assassin‘s Creed: Freedom Cry.

Assassin's Creed Freedom Cry

Reikia atkreipti dėmėsį ir į tai, kad šioje konsolėje sulauksime ir tokio laisvai prieinamo simuliacinio oro mūšių kūrinio kaip Dreadnought, kurio „Beta“ versijos testavimai prasidės kaip tik rytoj – rugpjūčio 1 dieną. PlayStation Plus prenumeratoriai taip pat už dyką gaus ir specialų minėtojo žaidimo papildymą, kuriam durys bus atvertos kiek vėliau, rugpjūčio 15-ąją.

Dreadnought Open Beta

Aptariant PlayStation 3 konsolę, verta paminėti, jog jos turėtojams yra skirti tokie nemokami projektai: Super Motherload, bei Snakeball. Tuo tarpu PlayStation  Vita platformoje bus leidžiama prisiliesti prie Level 22 bei Downwell žaidimo. (įmanoma įsigyti ir PlayStation 4 savininkams dėka „Cross-play“ funkcijos).

Super Motherload

Taigi, jei esate PlayStation Plus sistemos prenumeratorius jums neabejotinai nuskilo su tokia pateiktų žaidimų kombinacija!

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: