Guild Wars 2 game coverNaujienos PC naujienos 

Antrojo Guild Wars 2 papildymo Path of Fire sulauksime rugsėjį

Įvertinti

MMO stiliaus žaidimo Guild Wars 2 kūrėjai „ArenaNet“ pranešė svarbią naujieną visiems ištikimiems šios serijos gerbėjams, kad jau artėjantį rugsėjo mėnesį pamatysime gaiviausią papildymą Path of Fire. Jo dėka žaidime po beveik 250 trukusių metų sugrįš pirmojoje Guild Wars dalyje regėta Crystal Desert vietovė, kurioje stoti į kovą prieš nuožmųjį dievą Balthazarą.

Piktadario tikslas vienas – rasti ir pažaboti senąjį drakoną Kralkatorriką, jog galėtų netrukdomai įsigalėti ir sukelti nenumaldomą apokalipsę Guild Wars 2 pasaulyje. Svarbu pabrėžti, kad šalia Crystal Desert bus dar keturi milžiniškos apimties regionai apie kurios žaidimo kūrėjai kol kas daugiau informacijos nepateikia.

Guild Wars 2 game image

Be to, Path of Fire papildymas leis išbandyti naujausius ginklus, įgūdžių tobulinimo sistemą bei dar daugiau.

Guild Wars 2: Path of Fire taps prieinamu nuo rugsėjo 22 dienos, o visi norintys būsimąjį papildymą užsisakyti anksčiau, gali tai be vargo padaryti jau dabar už 29.99 JAV dolerių sumą.  Taip pat yra galimybė gauti šį papildymą kartu suporuotą su ankstyviausių žaidimu priedu Heart of Thorns sumokant 49.99 dolerius.

Guild Wars 2 game image

Vėliausioji Guild Wars dalis palaiko tiek PC, tiek ir macOS platformą.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: