Pokemon filmKitos naujienos Naujienos Pokemon 

Artėja naujausio Pokemonų filmo premjera

Įvertinti

Skelbiama, kad daugelį pasaulio gyventojų sužavėjusi animacinio serialo, žaidimų ir komiksų frančizė Pokemon savo gretas papildys dar niekam iki šiol neregėtu filmu „I Choose You“ (liet. Aš pasirinkau tave). Teigiama, kad būsimajame filme iš dalies bus stengiamasi atkurti pirmojo pokemonų animacinio serialo sezono momentus, tačiau be tokių ryškiausios asmenybės Ash‘o Ketchum‘o  geriausių draugų – Brock‘o ir Misty.

Teigiama, kad šiuos herojus pakeis du nauji veidai: Souji, kurio partneris bus Lucario, ketvirtosios kartos pokemonas. Juos palaikys mergina Makoto su mažyčiu kolega Piplup.

Pokemon

Nors ir sudėtinga įsivaizduoti kaip šie personažai pakeis Misty ir Brock‘ą, tenka susitaikyti su karčia realybe. Nepaisant to, bus galima pamatyti ir keletą kitų, fanų pamėgtų veikėjų, kurie sušmėžuos tam tikrose šio filmo atkarpose.

„I Choose You“ premjera įvyks jau šios savaitės šeštadienį (liepos 15 dieną) Japonijoje. Platesnės informacijos kada gi filmas pasirodys Vakaruose dar nebuvo pateikta. Reikia tikėtis, kad ji bus pateikta dar neprasidėjus paskutiniam vasaros mėnesiui – rugpjūčiui.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: