PlayStation ExperienceNaujienos Playstation naujienos 

Ateinančią savaitę Playstation driokstelės iš peties

Įvertinti

Sony kompanija kaip reikiant ketina papurtyti Playstation turėtojus ateinančią savaitę. Visi Su nekantrumu laukia pasirodysiančio Ghost Recon Wildlands žaidimo, tačiau, panašu, kad tuo pačiu metu dienos šviesą pamatys kur kas daugiau kūrinių. Sony kompanija savo oficialiame tinklalapyje paskelbė, kokie gi žaidimai ateinančią savaitę bus prieinami įvairių Playstation konsolių turėtojams. Kviečiame visus susipažinti su šią savaitę išeisiančiais visų Playstation konsolių žaidimais. Galbūt vienas iš jų užkariaus jūsų širdis, o patys patirsite įspūdingiausių bei kvapą gniaužiančių akimirkų.

Tom Clancy‘s Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands image

Pradedant šį sąrašą, turbūt, visi sutiks, kad pradėti reikėtu nuo Tom Clancy‘s Ghost Recon Wildlands žaidimo. Jau rašėme straipsnį, kad nors žaidimas dar net neišleistas, tačiau jau spėjo sumušti keletą rekordų. Straipsnį galite pamatyti paspaudę ČIA. Šiam žaidimui planuojama milžiniška sėkmė, tačiau ir darbo įdėta buvo tikrai nemažai. Puiki žaidimo istorija, milžiniškas įvairiausių galimybių spektras, platus pasaulis, kurį galėsite tyrinėti bei, žinoma, stulbinantys vaizdo bei garso efektai. Panašu, kad būtent šis žaidimas pasiglemš daugiausią širdžių.

Žaidime pasinersite į tikrą įvykių sukurį. Būdami Bolivijoje, 4 slaptosios tarnybos agentai, po priedanga Ghost, mėgins infiltruotis į didiausios pasaulyje narkotikų kartelio štabą, kad pagaliau galėtų jį sunaikinti ir taip išgelbėti pasaulį nuo narkotikų plitimo bei grąžinti Bolivijos žmonėms taiką ir ramybę į jų gyvenimus.

 

2Dark

2Dark game cover

Žaidimas sukurtas pačio Frederick‘o Raynal‘so, kurio kolekciją jau puošia tokie daugeliui kam puikiai žinomi siaubo žaidimai kaip Alone in the Dark bei Pioneer. Fredeic‘o sugebėjimai yra itin vertinami, kuriant siaubo žaidimus. 2Dark būtent tai, ko daugelis taip ilgai laukė. Jūsų laukia pragariška kelionė, kuriai prireiks nemažai drąsos, žengiant į korupcijos sūkurį. Jūsų pagrindinė misija – apsaugoti vaikus nuo psichopatų, o siekiant įgyvendinti pagrindinę misiją – jums reikės infiltruotis į psichopatų Gloomywood slaptą būstinę. Tik drąsa bei protas nuves jus teisinga linkme, siekiant apsaugoti vaikus nuo žiauraus likimo. Žaidimas turėtų pasirodyti Kovo 10 dieną Playstation 4 konsolei.

 

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey game image

Visus anime gerbėjus taip pat privers nusišypsoti žinios, kad ateinančią savaitę bus išleidžiamas Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey žaidimas. Tai antroji Atelien Firis dalis, kurioje su Firist Mistlud ir jos vyresnia seserimi keliausite ieškoti netikėčiausių nuotykių. Abi seserys visą savo gyvenimą praleido nuo pasaulio izoliuotame mieste – Ertona, tačiau Firis turi antgamtinių galių, matyti, kur yra užkasti kristalai. Baigus alchemijos egzaminą, Firis pirmą kart gyvenime išdrįsta įkelti koją į atvirą pasaulį ir leistis į didžiausią gyvenimo kelionę, kurioje  bus apstu pavojų, nuotykių, o svarbiausia, pergalės skonis. Žaidimą planuojama išleisti PS4 ir PS Vita konsolėms.

 

Clicker Heroes

Clicker Heroes game image

Clicker Heroes – itin smagus žaidimas laisvalaikio praleidimui. Pats žaidimas nepasižymi niekuo įpatingu, tačiau norint smagiai praleisti valandėlę kitą, šis žaidimas kaip tik jums. Turėsite savo kariuomenę, žudysite kitus monstrus, vogsite jų auksą ir taip stiprinsite savo kariuomenę tol, kol surinksite elitinį būtį. Žaidimas ganėtinai primenantis Clash of Clans, vis tik, pats žaidimas turėtų pasirodyti tik Playstation 4 konsolėms.

Darknet

Darknet game cover

Visiems strateginių ir loginių žaidimų gerbėjams taip pat atsiras šis tas, kas tikrai turėtų atkreiptų dėmesį. Darknet – strateginis užduočių žaidimas. Žaidime būsite elitinis hakeris, kurio pagrindinė užduotis bus surinkti slapčiausią informaciją iš viso pasaulio kampelių. Junkitės prie tinklo, skleiskite virusus, apeikite sudėtingiausias duomenų bazių apsaugos programas ir tapkite visų laikų legendinių hakeriu. Pabrėžiame, kad žaidimas bus prieinamas tik Virtual Reality akinių turėtojams, taigi, galite neabejoti, kad nuostabiausi įspūdžiai bus ranka pasiekiami.

Dino Dini’s Kick Off Revival

Dino Dini's Kick Off Revival game cover

Mėgstantiems sportą bei futbolą, galime pasidžiaugti ateinančią savaitę išeisiančiu Dino Dini’s Kick Off Revival žaidimu. Tai Kick Off 2 bei Goal tęsinys, kuris ruošiasi visus sporto žaidėjus dar labiau įtraukti aukšta grafikos bei garso efektų kokybe. Kiekvienas futbolo gerbėjas galės laisvai pasinerti į visus futbolo teikiamus malonumus bei siekti pergalių ir įsirašyti į futbolo šlovės muziejų. Žaidimas bus prieinamas PS4 bei PS Vita konsolėms.

Disc Jam

Disc Jam

Dar vienas sporto žaidimas, išeisiantis šią savaitę. Disc Jam – labiausiai įtaukiantis multiplayer rėžimo žaidimas, kuriame galės varžytis nuo dviejų iki keturių žaidėjų vienu metu. Jūsų pagrindinis tikslas – nusviesti diską kaip įmanoma toliau ir nušluostyti savo draugams nosis. Jeigu turite Playstation 4 konsolę, gerų akimirkų dozė jums yra garantuota.

Gem Smashers

Gem Smashers game cover

Gems Smashers – tai itin smagus galvosūkių žaidimas, kuriame yra daugiau nei 100 levelių. Tik savo proto dėka galite padėti savo trims mažiesiems herojams išgelbėti savo draugus iš belaisvės. Žaidimas puikiai tinkantis atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų, tad jeigu turite PS4 ar PS Vita, pagalvokite, galbūt, būtent tokio žaidimo jums šiuo metu ir reikia.

Lego Worlds

Lego Worlds game cover

Lego Worlds – tai dar vienas ilgai lauktas žaidimas, kuris pagaliau išvys dienos šviesą. Tyrinėkite, atraskite, kurkite ir statykite – Lego Worlds, tai atviro pasaulio žaidimas, kuriame su savo lego figūrėlėmis galite daryti absoliučiai viską, ką tik norite. Visi žino kaip smagu yra statyti su lego, o dabar visas smagumas jau ir naujausiame žaidime Le Worlds, kuris bus prieinamas visiems Playstation 4 vartotojams.

Loot Rascals

Loot Rascals game cover

Loot Rascals – tai pasaka apie draugystę, praradimą bei išganymą. Žaidimas, kuris yra pilnas nuotykių bei linksmybių, puikiai tiks mažiesiems žaidėjams. Pagrindinis tikslas – tyrinėti ateivių planetą, išgelbėti savo draugus bei rinkti Loot kortas, kurios kiekvienam herojui gali suteikti išskirtinių galių. Žaidimas pasirodys Playstation 4 platformoms.

Nier: Automata

Nier: Automata game cover

Dar vienas suklusti verčiantis žaidimas. Ateiviai įsibrauna ir be jokio įspėjimo, pasitelkiant robotus, pradeda naudoti agresyvius veiksmus prieš visą jūsų planetą. Jums gresia totalus išnykimas, tad veikti tenka greitai ir negalvojant. Nier: Automata žaidimas jums padės pasinerti į visiškai kitokį, fantastikos pasaulį, kuriame apstu veiksmo, kovų bei adrenalino. Puikūs grafikos elementai bei įtraukianti istorija tikrai pavergs ir privers plakti greičiau ne vieno RPG gerbėjo širdis. Žaidimas bus prieinamas visiems Playstation 4 vartotojams.

Shift Happens

Shift Happens game image

Shift Happens dar vienas animacinis itin smagus žaidimas visiems mažiesiems Playstation 4 turėtojams. Pagrindinė istorija prasideda nuo to, kad Bismo ir Plom – tai du gyvi guminukai, kurie kurioziško atsitiktinumo dėka buvo sujungti į vieną. Norint viską atstatyti viską į senas vėžias, jums prireiks daug loginio mąstymo, kadangi tik sprendžiant įvairius galvosūkius eisite teisinga linkme. Būtent toks žaidimas yra ne tik itin smagus, tačiau ir itin naudingas visiems mažiesiems, siekiant laisvalaikį išnaudoti naudingai bei kūribingai.

Talisman Digital Edition

Talisman Digital Edition game cover

Tai itin šaunus kortų žaidimas, kadangi galėsite valdyti bet kurį vieną iš 58 herojų, pradedant nuožmiausiais kariais ir baigiant magiškiausiais burtininkais. Siekdami užkariauti karūną, turinčią ypatingą galią sunaikinti visus priešus, privalėsite leistis į magiškąjį pasaulį, kupiną nuožmiausių bei fantastiškiausių gyvių. Kovokite ir užsitarnaukite savo vietą po saulę, nes karūna turi priklausyti jums. Prie žaidimo galės prisiliesti visi PS4 bei PS Vita vartotojai. Žaidimas itin primeną sęnąją Yo-Gi-Oh legendą.

Total Jigsaw

Total Jigsaw game cover

Total Jigsaw –  tai vienas iš geriausių loginių žaidimų, kokių tik įmanoma rasti visoje žaidimų industrijoje. Įvariausi galvosūkiai, lavinantys loginį bei strateginį mąstymą, padės ir realiame gyvenime. Žaidime bendrai rasite daugiau nei 100 aukščiausios klasės galvosūkių. Taigi, jeigu turite PS4 konsolę, nuo kitos savaitės turėsite puikiausią galimybė tapti tikrais logikais.

Unearthing Mars

Unearthing Mars game cover

Unearthing Mars – dar vienas skanėstas visiems PS VR (virtualios realybės) turėtojams. Su šiuo žaidimu nusikelsite tiesiai į Marsą, kuriame gausite įvairiausių užduočių, o jūsų darbas bus tyrinėti visą planetą. Ar gali būti, kad radote senai žlugusią nežemišką antikinę civilizaciją? Į šį klausimą atsakyti galėsite tik jūs.

Vis tik, kitų konsolių turėtojams nevertėtų nusiminti. Dauguma šių žaidimų taip pat bus prieinami Xbox One bei PC platformų naudotojams, taigi, panašu, kad visa žaidimų bendruomenė tikrai turi ką švęsti, nes smagiausios akimirkos mums pasieks jau visai netrukus.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: