Playerunknown's Battlegrounds game coverNaujienos PC naujienos PlayerUnknown‘s Battlegrounds Playstation naujienos Xbox naujienos 

Atidėtas žaidimo PlayerUnknown‘s Battlegrounds išleidimas

Įvertinti

Rodos, kad naujoji ir vien daugelio asmenų rėžimą palaikanti šaudyklė PlayerUnknown‘s Battlegrounds pasirodys kiek vėliau nei tikėtasi. Tokią nelauktą žinią atskleidė jos kūrėjai „Bluehole“. Atsižvelgiant į senesnį bendrovės atstovų pareiškimą, žaidimas turėjo būti išleistas dar besibaigiant šių metų spalio mėnesiui, tačiau atrodo, kad taip neįvyks. Vadinasi, PlayerUnknown‘s Battlegrounds sulauksime pačioje 2017 pabaigoje, greičiausiai gruodį.

Asmeninio tinklaraščio pranešime žaidimo dizaineris Brendanas Greene‘as paskelbė, kad susikoncentravimas ties tam tikru mėnesiu, apribos komandos galimybes perteikti  PlayerUnknown‘s Battlegrounds svarbiausius bruožus ir neleis pristatyti pilnai sukomplektuoto žaidimo.

PlayerUnknown‘s Battlegrounds game image

„Mes nusprendėme, jog šaudyklės išleidimą atidėsime tolimesniam laikui į priekį, tačiau norime jus patikinti, kad prisiliesti prie žaidimo galėsite neprasidėjus 2018 metams.“, tarė Greenas.

Kalbant apie PlayerUnknown‘s Battlegrounds atnaujinimus, svarbu akcentuoti, kad „Bluehole“ vadovas pareiškė, jog šaudyklė ir toliau gaus specialius, kas savaitę pristatomus patobulinimus, kurie neabejotinai  pakels žaidimą į kitą lygį. Taigi, verta manyti, kad laukimas iki 2017-ųjų galo atsipirks su kaupu.

PlayerUnknown‘s Battlegrounds be PC platformos trokštama išleisti ir Xbox One ir PlayStation 4 konsolėms.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: