Counter Strike Global Offensive game coverCounter Strike Naujienos PC naujienos 

Counter-Strike: Global Offensive gaus naują orų sistemos paketą

Įvertinti

Jau ketverius metus gyvuojantis ir visų taip mėgstamas žaidimas Counter-Strike: Global Offensive sulaukė realių permainų. Prie modų kūrimo besidarbuojantys modintojai Liuisas Palfrėjus (angl. Lewis Paltray) ir Lukas Milanta (angl. Luke Millanta) pranešė, kad populiarioji šaudyklė gaus platų orų sistemos priedą, pradedant rūku, perkūnija ir baigiant sukaustančiomis smėlio audromis.

Spėta prasitarti, jog tokie žemėlapiai kaip dust2, Cache, Mirage ir Overpass pasižymės tokiomis, daugeliui atšiauriomis sąlygomis. Iš viso bus apie dešimt skirtingų orų permainų. Prasidėjus kiekvienam naujam raundui bus pasirenkama kokiomis klimato sąlygomis bus žaidžiama.

Atvirai kalbėdamas Milanta prasitarė, kad tokia idėja jam šovė dar rugpjūčio mėnesį, tačiau dar tada nebuvo tinkamų aplinkybių kūrybiniams procesams reikštis. Bet kai į pagalbą atėjo gerai žinomas kitas modintojas – Liuisas iš„GoldenEye“ bendruomenės reikalai pakrypo reikiama linkme.

Kalbėdamas apie vieno iš sukurtų efektų pridėjimą į žaidimą Milanta pridėjo: „Pavyzdžiui, lyjant tuo pačiu metu yra sunku išgirsti artėjančius priešus, kurie besisukioja kažkur aplinkui. Na, nebent tuo metu nuaidi koks optinio ginklo šūvis ir kovos lemtis sutelkiama į jūsų rankas.“ Tad tam tikrų naujų vertingų elementų pridėjimas į CS:GO yra geras žingsnis į priekį. Kūrėjai jau sulaukė nemažai teigiamų atsiliepimų iš šaudyklės gerbėjų rato.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: