Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Counter-Strike: Global Offensive pasipildė neįtikėtino grožio žemėlapiu — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Counter Strike: Global Offensive CanalsCounter Strike Naujienos PC naujienos 

Counter-Strike: Global Offensive pasipildė neįtikėtino grožio žemėlapiu

Įvertinti

„Valve“ korporacija pranešė, jog CS:GO žaidimas ką tik praturtėjo dar niekam nematytu žemėlapiu „Canals“. Teigiama, kad jį norėta atvaizduoti pagal vieną iš istoriškiausių Italijos miestų, sukeliančių tikrą nostalgijos jausmą.

Apie galima žemėlapio pasirodymą buvo diskutuota dar praėjusiais metais, kai kažkas CS:GO direktorijoje rado neaiškaus pobūdžio failus su prierašu „Canals“. Tačiau dvejonėms atėjo galas ir nuo šiol viską nuodugniai galėsime apžiūrėti mes patys.

Pradedant zona, iš kurios paleidžiamas specialus policijos dalinys visiems žinomu sutrumpinimu „CT“, verta pabrėžti, kad ji iš tikrųjų yra nežmoniškai didelė, kai tuo tarpu kitoje barikadų pusėje, pas teroristus to veikiausiai neišvysime. Tai šioks toks minusas, bet nepaisant to, jiems atsiveria platus maršrutų pasirinkimas iki tos vietos, kurioje privalo detonuoti bombą.

Nors žemėlapis atkurtas pagal tikro Italijos miesto parametrus, svarbu akcentuoti, jog kūrėjai pasistengė išlaikyti skoningas estetikos detales, kurios nesukelia rimtų problemų, pavyzdžiui pastebint oponentus iš tolimo atstumo ar panašiai. Be to, atskleidžiama, kad net keletą elementų iš minėtojo žemėlapio galės panaudoti visi užkietėję ir savamoksliai CS:GO dizaineriai ruošdami pristatyti savo produktą likusiai garsiosios šaudyklės gerbėjų auditorijai.

Įdomu tai, kad kartu su „Canals“ vietove pamatysime ir atnaujintą „Phoenix“ teroristų klasę bei 17 įspūdingų skinų, prie kurių dirbo nusipelnę žaidimo bendruomenės nariai.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: