Need for Speed Payback game imageNaujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

„EA“ pristatė naujausią žaidimo Need for Speed Payback vaizdo klipą

Įvertinti

Ar labai nekantraujate prisiliesti prie sekančio Need for Speed projekto? Kompanija „EA Games“ visai neseniai socialiniame tinkle „YouTube“ patalpino šviežiausią artėjančio žaidimo Need  for Speed Payback pristatomąjį vaizdo klipą, kuriame šį kartą buvo stengtasi parodyti būsimų lenktyninių automobilių tiuningavimo ir jų gerinimo subtilybes.

Pasak Need for Speed Payback kūrėjų „Ghost Games“, mus pasieksiantis  lenktynių žaidimas bus vienas iš tų, kuris, be abejo, įstrigs gyliai atmintyje. Teigiama, kad Payback dalyje galėsite be vargo keisti mašinų ratlankius, pridėti spoilerius, bamperius ar perdažyti juos norima spalva, bet ir įsidėti geresnę pavarų dėžę, variklį ar pasikeisti esamas automobilio šviesas.

Need for Speed game image

Pagerinti arba padailinti turimas transporto priemones, žinoma galės visi, tačiau visiems reikės pasiekti atitinkamą lygį, kad atrakinti įvairaus pobūdžio apdovanojimus, kurie vėliau  leis panaudoti juos mašinų tobulinimo procese.

Need for Speed game image

Įdomu ir tai, jog klaidžiodami po žaidimo apylinkes galėsite rasti vienur ir kitur išmėtytus apleistus automobilius, į kuriuos vos panorėję galėsite atsisėsti ir nudumti savais keliais. Sąlyga viena – privalėsite juos tinkamai prižiūrėti, nes kitaip jūs Payback žaidime tikrų tikriausiai pražūsite.

Need for Speed Payback bus išleistas šių metų lapkričio 10 dieną PC,  Xbox One bei PlayStation 4 konsolei.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: