Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
„EVGA“ pristatė naują kompaktišką bei prieinamą B3 maitinimo blokų seriją — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
EVGA B3 seriels Bronze EvlolvedNaujienos Technologijų naujienos 

„EVGA“ pristatė naują kompaktišką bei prieinamą B3 maitinimo blokų seriją

Įvertinti

Amerikiečių korporacija „EVGA“ gaminanti įvairią kompiuterinę techninę įrangą ką tik pristatė iki šiol niekam nematytą maitinimo blokų seriją B3, kuri, kaip skelbiama, turėtų išpildyti visus pirkėjų lūkesčius. Atkeliavusiai naujajai ir neatsiejamai kompiuterio komponentų linijai yra priskirtas „80 Plus Bronze“ sertifikatas, kuris įdomumo dėlei žymi vidutinį pasiekiamą efektyvumą.

Svarbu paminėti, kad ši „EVGA“ maitinimo blokų serija yra sudaryta iš penkių modelių, pradedant 50 ir baigiant 100 JAV dolerių suma. Čia taip pat galima rasti ir tokius blokus, kurie turi apie 750-850 vatų galingumą, o jų ilgis sieka 160 milimetrų. Tuo tarpu likusiųjų ilgis yra tik dešimt milimetrų mažesni,s t.y. 150 milimetrų. Tokie išmatavimai paverčia juos daug mažesniais lyginant su ankstesne B2 serija.

Evga 850 B3

Korporacijos atstovai teigia, jog naujieji B3 serijos maitinimo blokai yra per žingsnį nuo gaminių, kuriems priskiriamas kiek aukštesnis 80 Plus Silver sertifikatas. Be to, pasak „EVGA“ šiems komponentams suteikta penkerių metų garantiją, jie iš tikrųjų veikia neįtikėtinai tyliai, turi įdiegtą specialią sistemą, apsaugančią nuo per didelio srovės krūvio ir trumpų sujungimų.

Tai toks produktas, kurio negalima taip lengvai praleisti pro akis. Nesvarbu ar daug dirbate, ar valandų valandas intesyviai žaidžiate kompiuteriu, šiuos maitinimo blokus įsigyti bei atsinaujinti turimą komplektaciją, be abejonės, yra verta!

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: