DeadpoolNaujienos VR naujienos 

Filmo Deadpool herojų išvysime naujausiame virtualiosios realybės žaidime Marvel Powers United VR

Įvertinti

Jei kada svajojote įsijausti į filmo „Deadpool“  svarbiausio herojaus vaidmenį, regis, ne už kalnų jums pasitaikys reikiamas momentas ,kai tai galėsite padaryti iš tikrųjų. Skelbiama, kad amerikiečių komiksų leidybinė kompanija „Marvel“, kuri taip pat yra įžengusi į video žaidimų industriją, anonsavo būsimąjį kūrinį – virtualiosios realybės žaidimą Marvel Powers United VR.

Kartu su oficialiu Marvel Powers United VR pranešimu, interneto erdvėje pasirodė ir artėjančio žaidimo pristatomasis klipas, kuriame aršių veiksmo scenų tikrai netrūksta.

Deadpool VR

Pasak kompanijos atstovų, šalia beprotiškojo Deadpool veikėjo bus įmanoma kontroliuoti ir tokius fantastinius personažus kaip Roccet Raccoon, Captain Marvel bei Hulk‘ą. Žaidimo metu juokingų ir kurioziškų situacijų vėl gi bus nemažai, ką jau kalbėti apie minėtąjį Deadpool‘ą, kurio iškalbingos frazės privers nusijuokti ir pačius rimčiausius stebėtojus.

Tvirtinama, jog norint išbandyti Marvel Powers United VR, jums prireiks „Oculus Rift“ virtualiosios realybės akinių, kadangi šis žaidimas bus laikomas ekskliuzyviniu įmonės gaminamiems produktams.

Marvel Powers United VR

Marvel Powers United VR palaikys „Co-op“ rėžimą, tad praleisti gerai laiką su šauniu draugų būriu neabejotinai bus galima.  Žaidimą svarstoma išleisti 2018 metais.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: