Dragon Age imageKitos naujienos Naujienos 

Gandai: jau vyksta darbai prie sekančios Dragon Age serijos dalies

Įvertinti

Daugeliui kompanijos „BioWare“ fanų pastaruoju metu ramybės vis nedavė vienas klausimas – ar populiarios bendrovės kolektyvas ir toliau tuščiai švaisto laiką, ar darbuojasi prie kokio nors svarbaus artėjančio kompiuterinio žaidimo. Atrodo, kad atsakymo į tokį reikšmingą klausimą jie turėtų sulaukti jau visai netrukus.

Nors patys „BioWare“ naujų detalių apie ateities planus ir neatskleidė, pamažu internete pradeda atsirasti nuotraukų, kurios leidžia suprasti, jog palikta nuošalyje Dragon Age serija vėl sparčiu tempu atsigauna bei gali sugrįžti ir sužibėti lyg niekada anksčiau.

Vienoje socialinio tinklapio „Instagram“ paskyroje buvo aptikta ankstesnės Dragon Age: Inquisition dalies įgarsintoja Alix Wilton Regan, kuri, kaip matoma, vėl stovi priešais mikrofoną užsidėjusi ausines ir tikriausiai įkūniją vieną elfų nacijos personažą. Baigdama rašyti savo žinutę mergina taip pat ir pridėjo specialų haštagą, kuris abejonių dėl šios užfiksuotos akimirkos tikrai nekelia.

Paskutinioji Dragon Age: Inquisition versija atkeliavo dar 2014 metais. Ji buvo suderinama net su 5 skirtingomis platformomis įskaitant PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 bei PC. Pasak „EA“ atstovų, antraisiais žaidimo gyvavimo metais t.y 2015-aisiais jo kopijų buvo parduota nesuskaičiuojamai daug, ko pasekoje jis tapo vienu iš geriausiai nusisekusių kūrinių per visą „BioWare“ istoriją.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: