Grand Theft Auto game imageGTA Kitos naujienos Naujienos 

GTA modifikacijų kūrimui atėjo pabaiga – uždrausta svarbiausia laikyta programa OpenIV

Įvertinti

Plačiai paplitusio įrankio OpenIV, skirto GTA IV, GTA V bei Max Payne 3 modifikacijų ruošimui kūrėjai prieš keletą valandų socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė itin nemaloniai skambančią žinutę. Joje rašoma, kad daugelio pamėgtai programai atėjo tikrų tikriausiais galas dėl to jog, gavo įspėjimą iš pagrinde Grand Theft Auto serijos platintojų „Take-Two Interactive“.

Toks pritrenkiantis pranešimas taip pat buvo įkeltas ir „GTAforums“ puslapyje. Asmeniškai paprašius pakomentuoti susiklosčiusią situaciją vieno OpenIV išradėjo, kurio slapyvardis yra GooD-NTS, jis atsakė, kad tokį laišką iš „Take-Two“ gavo birželio 5 dieną, kuriame buvo išdėstyta tai, kad OpenIV įrankis pažeidžia autorines teises ir leidžia trečiųjų pasaulio šalių gyventojams naudotis šia programa, kuri kertasi su pastarosios kompanijos įstatymais.

Twitter OpenIV

OpenIV buvo išleista dar 2008 metais ir bėgant laikui sulaukė ypatingai didelio dėmesio iš Max Payne ir GTA fanų auditorijos.

Giliau panarsčius oficialų pranešimą randama, kad tobulinimo darbai prie OpenIV yra visiškai baigti ir daugiau neplanuojama vykdyti panašios veiklos, kuri susijusi ir su kitais garsiais video žaidimais.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: