Horizon Zero Dawn game coverHorizon Zero Dawn žaidimas Naujienos Playstation naujienos 

Horizon Zero Dawn pirmojo papildymo sulauksime šią žiemą

Įvertinti

Skelbiama, kad bendrovės „Guerrila Games“ kurtas veiksmo ir vaidmenų stiliaus žaidimas Horizon Zero Dawn sulauks pirmojo papildymo skambiu pavadinimu „The Frozen Wilds“, kuris taps prieinamu jau lapkričio 7 dieną.

Atsižvelgiant į praėjusios 2017-ųjų „E3“ konferencijos metu parodytą vaizdo įrašą, artėjantis papildymas visus nuotykių ieškotojus nukels į speigu dvelkiančią šiaurę, jos regionus, kuriuose teks susidurti su daugeliu naujų priešų ir išsiaiškinti visas ten gludinčias paslaptis.

Teigiama, jog „The Frozen Wilds“ papildyme svarbiausia reikės sunaikinti grėsmingąjį monstrą, kurį rasite žemiau nuotraukoje pavaizduotuose atokiuose kalnuose.

Horizon Zero Dawn papildymo Frozen Wilds image

Kūrėjai atskleidžia, kad nors ir  pagrindinis žaidimo veiksmas vyksta fantastiškai perteiktoje Kolorado valstijos dalyje, su būsimuoju papildymu jis vis dėl to pasislinks į kitą postapokaliptinę teritoriją – Vajomingą, kurioje sykį egzistavo Jeloustono nacionalinis parkas.

Vos durys bus atvertos „The Frozen Wilds“, jo kaina sieks apie 19.99 JAV dolerių. Žiemiškąjį papildymą galima pradėti užsisakyti jau dabar oficialioje PlayStation parduotuvėje.

Horizon Zero Dawn papildymo Frozen Wilds image

Horizon Zero Dawn yra varomas „Decima“ varikliuku bei turi tik vieno asmens rėžimą.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: