Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
iPhone turėtojai galės naudotis Android operacine sistema — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Iphone eye case to AndroidMobiliųjų žaidimų naujienos Naujienos Technologijų naujienos 

iPhone turėtojai galės naudotis Android operacine sistema

Įvertinti

Tenka pripažinti, kad skirtumas tarp Android operacinės sistemos ir iPhone telefonų yra pagrindinis barjeras, skiriantis ir supriešinantis šias dvi puses. Tačiau nuo šiol, panašu, viskas bus kitaip. Visi iPhone turėtojai, kurie labiau prijaučia Android operacinei sistemai, be jokio vargo galės savo telefonuose naudoti Android.

Naujas projektas, pavadinimu Eye, leis visiems iPhone naudotojams be jokio vargo įsidiegti Android operacinę sistemą. Jeigu kyla klausimas kaipgi, principas yra itin paprastas. Specialus dėklas, kurį turėsite užsidėti ant telefono nugarėlės, būtent ir bus pagrindinis raktas į šią nuostabią inovaciją.

Su Eye dėkliuku jūs turėsite dviekranį telefoną – viena pusė rodys originalią operacinę sistemą, o kita Android. Jums nereikės nieko instaliuoti, paprasčiausiai dėkliuko pagalba galėsite naudotis Android operacine sistema.

Iphone eye case to Android

Siekdami pabrėžti Eye dėkliuko populiarumą, galime paminėti, kad Kickstarter platformoje šis projektas vos per 30 dienų sulaukė daugiau kaip 95 tūkst. Dolerių investicijos iš žmonių visame pasaulyje. Pasak kūrėjų, tai viršijo visus lūkesčius.

Eye dėkliukai bus gaminami 4,7 ir 5,5 colių įstrižainės iPhone telefonams, kurie ne tik suteiks progą naudotis Android operacine sistema savo iPhone telefone, tačiau  ir pagerins tam tikrus parametrus. Dėkliukas bus didesnės raiškos, su įmontuota „Aways-on“ funkcija, belaidžio įkrovimo sistema bei su 2800 mAh baterija. Verta paminėti ir tai, kad dėklas suteiks telefonui papildomos 256 Gb atminties jūsų telefonui, 2 papildomus SIM kortelės lizdus, micro SD kortelę bei turės NFC palaikymą. Pabaigai galime pridurti, kad visi įsigiję Eye dėkliuką, turės proga naudotis infraraudonųjų spindulių jutikliu bei 3,5 mm ausinių lizdu.

Pirmieji Eye dėkliukai turėti pasirodyti jau Rugpūčio mėnesį, beveik tuo pačiu metu kaip ir iPhone 8. Nors dėkliukas iš ties apsunkins telefoną, tačiau neįmanoma nepastebėti teikiamų privalumų. Planuojama, kad dėkliuko kaina bus maždaug 189 Doleriai, tačiau akyliausi Eye dėkliuką galės nusipirkti Kickstarter platformoje per ankstyvuosius pasiūlymus vos už 95 Dolerius, tad nesnauskite, nes revoliucinė inovacija jau žengia pirmuosius žingsnius.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: