Three men walking looking at the telephoneMobiliųjų žaidimų naujienos Naujienos Pokemon Pokemon GO 

Iranas tapo pirmąja valstybe, kurioje uždraustas Pokemon GO žaidimas

Įvertinti

Iranas – šalis esanti Artimuosiuose rytuose ir Azijos pietvakarinėje dalyje tapo pirmąja valstybe, kurioje buvo nuspręsta uždrausti visus taip iš proto varantį Pokemon GO žaidimą. Remiantis „BBC“ žiniomis, Irano vyriausiasis virtualiųjų erdvių konsulatas ir stebėjimo vadovybė priėmė netikėtą sprendimą dėl specialių saugumo priežasčių.

Žaidimas nuo pat pirmosios išleidimo dienos sukėlė nemažai rūpesčių tiems, kurie keliavo po apylinkes ar kitas vietoves siekiant pagauti išsvajotąjį pokemoną ir gauti atitinkamų žaidimo reikmenų. Problemos dažniausiai pasireikšdavo, kai kas nors užklysdavo ne ten kur reikia. Būdavo atvejų, kad  pokemonų gaudytojai atsidurdavo prie karinių bazių, muziejų ar viešųjų įstaigų, kuriose draudžiama atlikti visus nesusijusius veiksmus. „BBC“ praneša.

Irano valstybės atstovai susisiekė su žaidimo kūrėjais „Niantic Inc“ jau praėjusį mėnesį, norėdami plačiau aptartį iškilusią problemą iki kol sprendimas bus oficialiai priimtas. Pranešime taip pat teigiama, kad nepaisant valdžios suvaržymų, šalies žmonės vistiek nesiliauja žaisti Pokemon GO ir dalyvauja diskusijose su žaidimu susijusiais klausimais.

Iranas pagal valstybės dydį atsidūręs 18 pozicijoje pasaulyje, kurios gyventojų skaičius siekia virš 79 milijonų ir yra priversti taikytis su valdžios priimtais sprendimais. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose žaidimo Pokemon GO registruotų fanų skaičius siekia 25 milijonus.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: