Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Išaiškėjo visos detalės supančios Far Cry 5 žaidimą — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Far Cry 5 game coverFar Cry Far Cry 5 Naujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Išaiškėjo visos detalės supančios Far Cry 5 žaidimą

Įvertinti

Apie naujausią kompanijos „Ubisoft“ darbą Far Cry 5, atrodo buvo šnekučiuojamasi pakankamai ilgai, bet vos tik pirmadienį išvydome neilgai trukusį pristatomąjį žaidimo klipą, visos spėlionės kaip mat išgaravo. Dėka visų artėjančios pirmojo asmens šaudyklės vingrybių nepastebėjome dar vieno paviešinto „Ubisoft“ vaizdo klipo, iš kurio jau pagaliau buvo galima susidaryti nuomonę kaip gi viskas klostysis Far Cry 5 horizonte.

Įdėmiai peržvelgus visai neseniai įkeltą žaidimo anonsą, galime pamatyti, jog Far Cry 5 sulauksime tik 2018 metų vasario 27 dieną. Taigi palaukti vis dėl to dar reikės pakankamai ilgai.

Far Cry 5 game image

Kaip tapo suprantama, pasinerti į naujosios Far Cry dalies nuotykius turėsime vienoje išgalvotoje Amerikos apygardoje „Hope County“, kuri kaip teigiama, randasi Montanos valstijoje. Čia jums teks užimti šerifo pavaduotojo poziciją ir kovoti su priešiškai nusiteikusiu religiniu kultu „Eden‘s Gate“ ir jo nariais. Keletas iš labiau atvaizduotų herojų yra – pastorius Jerome, bufetininkė Mary May ir lėktuvo pilotas Nick Rye.

Far Cry 5 game image

Atsižvelgiant į vieną savitą „Ubisoft“ pranešimą spaudai, pateikiame ir reikšmingiausiomis laikomomis Far Cry 5 detalėmis:

  • Tai pirmoji Far Cry serijos dalis, kuri žaidėjus nukelia į Amerikos žemyną
  • Nepaisant Xbox One, PC bei PlayStation 4 platformų, žaidimas bus skirtas ir PlayStation 4 Pro ir artėjančiai konsolei Project Scorpio
  • Žaidimą galima įveikti vienam arba dviese, pasinaudojant „Co-op“ rėžimu
  • Bus galima skraidyti lėktuvais ir dalyvauti oro mūšiuose
  • Bus galima išbandyti įvairiausius sportinius automobilius, keturračius, valtis ir dar daugiau
  • Galėsite išmėginti skirtingo pobūdžio šaunamuosius ginklus, granatas ar kūjus
  • Galėsite užverbuoti kitus žaidime esančius veikėjus, kad jie kautųsi jūsų pusėje (tas pats galioja ir atitinkamiems gyvūnams)
  • Galėsite išbandyti naujai paruoštą žemėlapių kūrimo/redagavimo programą
  • PlayStation 4 savininkai gaus specialų aprangos paketą, vos tik bus išleistas žaidimas
  • Prie žaidimo pagrinde dirba „Ubisoft Montreal“ studija kartu su tokių padalinių kaip „Ubisoft Toronto“, „Ubisoft Kiev“, „Ubisoft Shanghai“ ir „Ubisoft Reflections“ pagalba.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: