Just Cause 3 MultiplayerNaujienos PC naujienos 

Just Cause 3 „Multiplayer“ modifikacija taps prieinama nuo kito ketvirtadienio

Įvertinti

Ar prisimenate kurtą modifikaciją ankstesniai Just Cause serijos daliai Just Cause 2, kuri atvėre duris daugelio asmenų rėžimui? Jos dėka žaidimas išliko gyvybingesniu daug ilgiau nei buvo prognozuota. To negana, panašus modas pasieks ir Just Cause 3 žaidimą. Kaip skelbiama, visi šios veiksmo ir nuotykių serijos gerbėjai jį išbandyti galės nuo liepos 20 dienos.

Just Cause 3 game image

Kad daugelio žaidėjų rėžimas taps pagaliau realybe Just Cause 3 versijoje, reikėtų padėkoti modintojų grupei „Nanos GBR“. Modą galite rasti „Steam“ platformoje, iš kurios jį vėliau galėsite atsisiųsti visiškai nemokamai.

Stebina tai, jog šalia tokios modifikacijos buvo ruošiama dar viena, kurią, deja apleido jos sumanytojas Kameronas Foote, kai gavo neįtikėtiną pasiūlymą dirbti ne kur kitur, o pas Just Cause 3 kūrėjus „Avalanche Studios“.

Just Cause 3 Multiplayer

Apie apsisprendimą nutraukti darbus Kameronas išsakė tai:

„Praėjus keletui mėnesių, man buvo pateiktas pasiūlymas prisijungti prie Avalanche Studios bendrovės gretų, užimant svarbią programuotojo poziciją. Tai buvo tai, ko aš negalėjau atsisakyti. Pasitaikė proga dirbti ties jau esamais ir planuojamais ateityje išleisti žaidimais.“

Paklausus apie neužbaigtą Just Cause 3 modą vaikinas atrėžė:

„Dėl laiko stokos tuo metu tiesiog nebegalėjau dirbti prie Just Cause 3 modifikacijos, kuri pareikalavo nežmoniškai daug pastangų ir nesuskaičiuojamų bemiegių naktų. Liūdna, bet gavosi taip kaip yra.Teko judėti į priekį.“

Nepaisant to, kad vėliausioji Just Cause dalis galėjo sulaukti net dviejų modifikacijų, orientuotų būtent į daugelio žaidėjų rėžimo įgyvendinimą, reikia džiaugtis, kad bent vieną iš jų pavyko sėkmingai užbaigti.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: