Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Kaip atnaujinti Pokemon Go aplikaciją — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Pokemon GO Big News UpdateMobiliųjų žaidimų naujienos Naujienos Pokemon Pokemon GO 

Kaip atnaujinti Pokemon Go aplikaciją

Įvertinti

Sparčiai populiarėjant ir kaip grėsmingiausiai plintančiam virusui, Pokemon GO visame pasaulyje negali atsispirti vis daugiau žmonių. Galimybė panirti į visiškai kitą pasaulį ir leistis į nuotykius sužavi kiekvieną, tačiau kai kurie privalo riboti savo norus.

Jau prieš tai rašėme straipsnį, kaip instaliuotis Pokemon GO aplikaciją, neturint tam pajėgaus telefono. Daugelis žmonių sėkmingai atliko visą procedūrą ir gali jungtis prie didžiausios pasaulio pokemonų trenerių bendruomenės. Vis tik, pats žaidimas nestovi vietoje ir nuolat tobulėja, o kartais savo tobulinimus perša per prievartą, tad praėjus kuriam laikui, vėl gali atsirasti techninių nesklandumų, norint toliau mėgautis žaidimu, kadangi iš pačios Google Play parduotuvės senesni įrenginiai negali nieko parsisiųsti, kas tiesiogiai yra surišta su šiuo žaidimu.

Neišsigąskite, išeitis visuomet yra. Jeigu jums nutiko taip, kad žaidimas priverstinai prašo atnaujinimo, spauskite ant nuorodos, esančios apačioje ir atsisiųskite naujausią atnaujinimą. Jį atidarę, suteikite teisę instaliuoti programas, kurios nėra atsisiųstos iš Google Play parduotuvės. Tai padaryti galėsite paspaudę ant atsisiųsto failo ir nuėję į failo nustatymus. Po viso to naujinimas instaliuosis automatiškai ir toliau galėsite žaisti Pokemon GO savo telefonuose.

Pabrėžiame, kad tai tinka tik Android operacinę sistemą turintiems telefonams. Kitas operacines sistemas naudojantys telefonai gali nesuveikti, norint pasinaudoti šiuo metodu.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: