Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Kuriama antroji Evil Genius dalis — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Evil Genius game imageNaujienos PC naujienos 

Kuriama antroji Evil Genius dalis

Įvertinti

Jungtinės Karalystės kompiuterinių žaidimų studija „Rebellion“ patvirtino, kad darbuojasi ties kultinio 2004 metais pasirodžiusio kūrinio antrąja dalimi. Atsižvelgiant į oficialią informaciją, Evil Genius 2 bus skirtas tik PC savininkams.

Rebelion logo

„Nuo to karto, kai Evil Genius pirmtakas buvo išleistas mūsų komandos dėka, visada tikėjome, kad šis realaus laiko, strateginių ir simuliacinių elementų turintis žaidimas tikrai nusipelnė tęsinio.“ Tokį pranešimą „Rebellion“ atstovai patalpino socialiniame tinkle „Twitter“.

„Norėtume pasakyti aiškiai ir visiems laikams – tai bus neperdaryta Evil Genius versija, o visiškai naujas projektas. Svatbu paminėti, kad jis nebus laisvai daugeliui prieinamas ir teks už jį pakloti tam tikrą pinigų sumą.“

Kalbant apie originalųjį Evil Genius žaidimą, reikia pridurti, kad jis švytėjo savo unikalumu, valdymo ir bazių statymo sistema. Jame pagrindinis vaidmuo atiteko į Džeimsą Bondą panašiam herojui, kuris turėdamas piktų siekių, troško užvaldyti pasaulį. Pirmąją žaidimo dalį dar dabar galima įsigyti platformoje GOG už 9.99 JAV dolerius.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: