Microsoft keyboardNaujienos Technologijų naujienos 

„Microsoft“ atskleidė naujausią klaviatūrą su integruotu pirštų antspaudo jutikliu

Įvertinti

Praėjo daugiau nei 6 mėnesiai nuo tada, kai programinės įrangos koncernas „Microsoft“ paviešino ankstesnės „Surface“ klaviatūros modelį, o jau dabar didmeninė bendrovė yra pasiruošusi pristatyti dar neregėtą bei gaiviausią šedevrą – „Modern“ klaviatūrą. Ji, beje, vos prieš porą dienų buvo pastebėta keletos internautų oficialioje kompanijos parduotuvėje.

Rinką neužilgo turėsianti pasiekti klaviatūra kaip pastebima turės iš anksto įtaisytą pirštų antspaudo jutiklį antrajame „Windows“ mygtuke ir svarbiausia – „Modern“ įrenginys veiks tiek belaidžiu, tiek ir prijungto specialaus kabelio pagalba. Teigiama, kad būsimoji klaviatūra atitiks visus keliamus dizaino, technologijų reikalavimus ir žvilgės sidabriniu bei pilku atspalviu.

Microsoft keyboard

Nusprendusiems įsigyti šį „Microsoft“ dirbinį, jis jūsų namus pasieks kartu su AAA tipo baterijomis, kurios kaip skelbiama galės išsilaikyti net iki dviejų mėnesių, jei nuspręstumėte šia klaviatūra naudotis „Bluetooth 4.0“ ryšio dėka.

Pastaroji klaviatūra iš esmės yra skirta „Windows 10“ turėtojams, tačiau puikiai veikia ir „Windows 8“, „iOS“, „Android“ bei „macOS“ sistemose. Pasak bendrovės atstovų, „Modern“ perliukas kainuos apie 129.99 JAV dolerius, lyginant su ankstesne „Surface“ klaviatūra, kurios vertė buvo beveik 100 dolerių.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: