MicrosoftNaujienos Xbox naujienos 

„Microsoft“ įkūrė specialią Xbox akademiją, kuri padės naujų talentų paieškose

Įvertinti

Korporaciją „Microsoft“ ir jos nesibaigiančius darbus tikriausiai žino viso pasaulio gyventojai, kurie, kaip skelbiama, visai ne už kalnų sulauks nerealios ir ganėtinai patraukliai skambančios Xbox akademijos. Deja, bet tokia šaunia proga galės pasinaudoti tik Australijos gyventojai, nusprendę iškeliauti į Sidnėjaus miestą, kuriame planuojama surengti minėtosios akademijos atidarymo ceremoniją.

Xbox Academy

Atsižvelgiant į „Microsoft“ atstovų nuomonę, pirmoji pasaulyje Xbox akademija bendradarbiaus kartu su „Academy Interactive Entertainment“ darbuotojais. „AIE“ – tai tarptautinis ir nepelno siekiantis koledžas, norintis ugdyti savarankiškas bei animavimu, vizualiaisiais efektais, programavimu besidominčias asmenybes.

Svarstoma, jog tokie tarpusavio ryšiai padės pritraukti didesnes jaunuolių gretas ypatingiems trijų sričių kursams. Bus galima rinktis iš žaidimų dizaino, programavimo mokymų bei apmokymų dirbant būtent su Xbox One įranga.

Boys playing computer

Išvardintieji kursai bus panašūs į mokymus koledžuose, tačiau visas išlaidas padengs patys „Microsoft“ vadovai. Rašoma, kad visi skirtingi kursai tęsis apie 3 valandas, o praleistas laikas jose neabejotinai turėtų praturtinti augančių genijų žinias, kurios pravers tolimesniuose gyvenimo etapuose.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: