Ghost Recon Wildlands Fallen GhostsGhost Recon Wildlands Naujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Naujausias Ghost Recon Wildlands papildymas Fallen Ghosts atkeliaus šio mėnesio pabaigoje

Įvertinti

Pranešama, kad greitu metu sulauksime dar vieno dėmesio verto papildymo slapyvardžiu Fallen Ghosts sparčiai populiarumo sulaukusiam Ghost Recon Wildlands žaidimui. Pasak kūrėjų „Ubisoft“, taktinė atviro pasaulio šaudyklė šiuo Fallen Ghosts priedu tenkinsis vos tik išaus gegužės 30-oji diena.

Svarbu pabrėžti, jog dėka naujutėlio papildymo, žaidimo Santa Blanca slėnyje daugiau nebeišvysime nuožmiojo narkotikų kartelio su kurio teko stoti akis į akį pirmosiomis Ghost Recon Wildlands starto minutėmis. Tačiau nepaisant tokio reikšmingo įvykio, žaidimo atmosfera taps dar labiau karštesnė, nes pagrindiniame Wildlands veiksmo centre – Bolivijoje prasidės tikrų tikriausias civilinis karas.

Ghost Recon Wildlands Fallen Ghosts update image

Užvirus tokiai beprotybei net ir specialusis šalies saugumo dalinys „The Unidad“ bus bejėgis sustabdyti visuotinį konfliktą. Tad įvykdyti begalę svarbiausių misijų teks pačiam žaidėjui kartu su keletu „Ghosts“ būrio narių. Tvirtinama, kad Fallen Ghosts papildymas turės 15 neregėtų misijų, kurių metu teks susigrumti net su 4 naujais bosais.

Ghost Recon Wildlands Fallen Ghosts update image

„Ubisoft“ vėl gi prasitarė, kad visi žaidėjai galės tęsti mėgavimąsi Wildlands kūriniu ir su niekam iki šiol nematytu veikėju, kurį bus galima atrakinti jau nuo pat 30-ojo lygio. Taip pat atskleidžiama, jog visa lygių sistema buvo pakelta iki aukščiausios, 35 pakopų ribos. Judant į priekį bei tobulėjant bus įmanoma atrakinti naujuosius herojų įgūdžius ir ginklus.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: