FIFA 18 game cover with Christiano RonaldoNaujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Paskelbta FIFA 18 išleidimo data

Įvertinti

Kompanija „EA Sports“ vos prieš kelias valandas pranešė intriguojančią žinią visiems FIFA serijos fanams. Informuojama, kad sekantis FIFA linijos video žaidimas FIFA 18 atkeliaus jau šių metų rugsėjo 29 dieną ir bus skirtas tokioms platformoms kaip PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 bei Nintendo „Switch“.

Bendrovės teigimu, visi, kurie užsisakys specialią žaidimo versiją „Ronaldo Edition“, ją galės smagintis jau net 3 dienomis anksčiau nuo standartinės FIFA 18 dalies išleidimo. Tuo tarpu „EA Access“ ir „Origin Access“ vartotojai, prasidėjus rugsėjo 21-ajai turės progą žaidimą išbandyti visai nemokamai per suteikiamą 10 valandų laikotarpį. Tai, deja galios tik Xbox One ir asmeninių kompiuterių savininkams.

FIFA 18 PS4 game Christiano Ronaldo

Stulbinama, bet pirmą kartą istorijoje, vienas ryškiausių karališkojo Ispanijos klubo „Real Madrid“ puolėjų – Christiano Ronaldo, puikuosis ant FIFA 18 žaidimo viršelio.

Be to, tvirtinama, jog FIFA 17 istorijos rėžimas „Journey“ sugrįš antram gyvenimui ir įsilies į FIFA 18 dalį. Nepamirškime ir tai ,kad visos FIFA serijos konkurentas PES (Pro Evolution Soccer) taip pat pasieks mus 2017-ųjų rugsėjį. Tiksliau 14-ąją šio mėnesio dieną.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: