Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Paskelbta NBA 2K18 išleidimo data — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
NBA 2K18 game cover with Shaquille O'nealNaujienos NBA NBA 2K18 PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Paskelbta NBA 2K18 išleidimo data

Įvertinti

Video žaidimų leidėjai „2K Sports“ pranešė itin svarbią žinią visiems krepšinio bei NBA lygos megėjams, kad naujausia NBA 2K serijos dalis NBA 2K18 atkeliaus dar šių metų rugsėjo 19 dieną. Pranešama, kad žaidimas bus pritaikytas PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One bei neseniai pasirodžiusiai Nintendo Switch platformai.

Kaip tampa aišku, ant vienos žaidimo versijos pramintos „Legend Edition“ puikuosis jau legendiniu tapęs NBA krepšininkas Shaquille’as O’Nealas. Paaiškėjus tokiam faktui, pats O’Nealas nepabūgo pakomentuoti tokio jam reikšmingo įvykio:

„Norėčiau padėkoti visam 2K kolekyvui už nesibaigiantį palaikymą man tiek kaip buvusiam profesionaliam krepšininkui, tiek ir kaip sporto analitikui“, tarė Shaq‘as. „Man didelė garbė būti ant naujausio NBA 2K18 žaidimo versijos Legend Edition viršelio ir tikiuosi, kad visiems šio sporto fanams patiks prisiminti išskirtiniausius karjeros momentus valdant tokį milžiną kaip aš.“

Shaquille O'neal Lakers

Tęsiant kalbą apie „Legend Edition“ žaidimo paketą, reikia pridurti, kad jame bus galima rasti net originalųjį O’Nealo plakatą, „Panini“ tipo keitimosi korteles ir lipdukus. Be to, nusipirkusieji šią versiją taip pat gaus 100 000 virtualiųjų žaidimo monetų ir 20 komandų rinkinį, skirtą daugelio asmenų rėžimui „MyTeam“.

Akcentuojama ir tai, jog šalia standartinės ir „Legend Edition“ žaidimo pakuotės atsidurs ir kitas NBA 2K18 rinkinys – „Legend Edition Gold“. Jame vėl gi puikuosis įspūdinga 250 000 virtualiųjų žaidimo monetų suma, dar daugiau keitimosi kortelių bei 40 naujų komandų komplektų.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: