Rainbow Six Seige update Operation Velvet Shell coverNaujienos PC naujienos Playstation naujienos Rainbow Six Siege Xbox naujienos 

Paskelbta sekančio papildymo Rainbow Six Siege žaidimui data

Įvertinti

„Ubisoft“ spėjo pranešti, jog naujasis papildymas populiariajam Rainbow Six Siege žaidimui slapyvardžiu „Operation VelvetShell“, pasirodys jau vasario 7 dieną PC, PlayStation 4 bei Xbox turėtojams. Jis bus sudarytas iš dviejų naujų specialiojo dalinio narių ir vieno dar nematyto žemėlapio.

Tęsiant kalbą apie žemėlapius reikia akcentuoti, kad jie visiškai nieko nekainuos, tačiau už atitinkamų pareigūnų pasirinkimą žaidime teks iškratyti pinigines. Šiuo atveju jums reikės būti nusipirkus sezoninę priegą antriesiems metams. Visiems likusiesiems liks proga minėtuosius būrio narius atrakinti pasinaudojant sukaupta virtualia valiuta Rainbow Six Siege plotmėje arba tikrų pinigų iškeitimo dėka.

„Operation Velvet Shell“ veiksmas sukasi aplink ypatingą ispaniškąjį dalinį „Grupo Especial de Operaciones“, tuo tarpu su papildymu pasirodysiantis žemėlapis „Coastline“  fanus nukels į vieną iš nuostabiai atrodančių naktinių klubų Ibizoje.

Taip pat verta paminėti, kad Rainbow Six Siege bus galima nemokamai parsisiųsti ir išbandyti ribotą laiką Xbox One, PC ir PlayStation 4 savininkams, pradedant vasario 2 ir užbaigiant to paties mėnesio 5-ąja diena.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: