Playstation Plyus March 2017 free gamesNaujienos Nemokami žaidimai Playstation naujienos 

Paskelbtas kovo mėnesio nemokamų žaidimų sąrašas Playstation Plus naudotojams

Įvertinti

Kaip ir kiekvieną mėnesį, Sony savo ištikimiausius gerbėjus – Playstation Plus naudotojus palepina nemokamais žaidimais. Mes skubame pranešti, kad Sony kompanija jau atskleidė Kovo mėnesio nemokamų žaidimų sąrašą.

Visi laimingieji, turintys Playstation 4, Kovo mėnesį nemokamai galės gauti Tearaway: Unfolded bei Disc Jam. Vis tik, verta paminėti, kad šie žaidimai niekada nebuvo populiarūs, o ir išskirtinomis savybėmis tikrai nepasižymi.

Kalbant apie Playstation 3 bei PS Vita, iki šiol nėra aišku, kokias nemokamais žaidimais bus lepinami šių konsolių turėtojai. Vis tik, aiškūs žaidimai šioms konsolėms turėtų būti paskelbti bet kurią artimiausią dieną. Primename, kad paprastai Sony kiekvienai konsolei skiria po du nemokamus žaidimus kiekvieną mėnesį.

Tenka išskirti tai, kad praėjęs mėnesis buvo iš ties dosnus Playstation Plus vartotojams, kadangi Playstation 4 naudotojai turėjo progą pasilepinti net 4 nemokamais žaidimais. Jeigu dar nespėjote jų pasiimti, paskubėkite, nes dalybos jau skaičiuoja paskutines dienas. Norėdami pamatyti praėjusio mėnesio nemokamus žaidimus, spauskite ČIA.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: