PlayStation PlusNaujienos Nemokami žaidimai Playstation naujienos 

Paskelbti balandžio mėnesio žaidimai Playstation Plus vartotojams

Įvertinti

Kaip ir kas mėnesį esame pripratę, ištikimiausi konsolės savininkai kiekvieną mėnesį yra palepinami nemokamais žaidimais. Xbox Gold turėtojai jau žino, kokias dovanas pasiims šį mėnesį, straipsnį galite paskaityti ČIA , o štai dabar žodį tarė ir Sony kompanija, kuri paskelbė Balandžio mėnesio žaidimus Playstation Plus turėtojams.

Pradėdami nuo Playstation 4, galėsime pasilepinti Drawn To Death bei Lovers In A Dangerous Spacetime žaidimais. Įdomu tai, kad dar visai neseniai Lovers In A Dangerous Spacetime žaidimas buvo nemokamai dalinamas Xbox One turėtojams. Be viso to, PS4 turėtojai taip pat gaus ir PS Vita konsolėms kurtus žaidimus 10 Second Ninja ir Curses ‘n Chaos.

Tuo tarpu senesnės kartos Playstation 3 savininkai nemokamai gaus Invizimals: The Lost Kingdom ir Alien Rage žaidimus. Nors žaidimai ir nepasižymi išskirtinėmis galimybėmis ar vizualiniais efektais, tačiau smagūs siužetai tikrai kviečia bent jau išmėginti naujausias Sony kompanijos dovanas.

Visi žaidimai bus prieinami jau nuo antradienio, Balandžio 4 dienos, oficialioje Playstation parduotuvėje. Tuo tarpu mes dar primename, kad tiksi paskutinės sekundės, norintiems išmėginti Tearaway Unfolded bei Disc Jam žaidimus, kurie buvo paskelbti Kovo mėnesiui.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: