Far Cry 5 welcome hope country MontanaFar Cry Far Cry 5 Naujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Paviešintas pirmasis Far Cry 5 dalies anonsas

Įvertinti

„Ubisoft“ kompanija vos prieš kelias valandas „YouTube“ tinklapyje patalpino naujausią vaizdo klipą, kuriame detaliai vaizduojama pagrindine sekančios Far Cry serijos dalies vietove tapsianti – JAV valstija, Montana. Internautus pasiekusiame vaizdo įraše galima pamatyti ir lyg iš niekur išnyrusį vyrą, kuris įnirtingai lėkdamas pasileidžia į kerinčiai atrodančios gamtos tankmę.

Besibaigiant video medžiagai , matoma ir viena laukuose stovinti bažnyčia, kurios viršuje regimi du asmenys. Vienas iš jų laiko kitą tarsi įkaitą ir panaudojęs jėgą nesustojamai daužo jo galvą į bažnyčios varpinę. Vertinkite tai kaip norite, bet iš vienos pusės tai grynai atrodo absurdiška, o iš kitos, labai juokinga.

River

Viename „Ubisoft“ bendrovei artimame pranešime buvo rašoma, kad Far Cry 5 dalies veiksmas vyks šių dienų pasaulyje, kuriame sutiksime du svarbiausius žaidimo veikėjus: Jim‘ą Jones‘ą ir David‘ą Koresh‘ą.

Teigiama, jog juos abu kartu bus galima sutikti mažame Montanos valstijos kaimelyje „Hope County“, kuriame dedasi tikros keistenybes ir dalis čia gyvenančių žmonių ruošiasi tikrai apokalipsei. Tik kol kas nežinoma kas gi juos taip slegia. Gal tai netoli klajojančios plėšikų gaujos, gamtiniai reiškiniai ar kas nors kita? Atsakymo į šį klausimą atrodo dar teks truputį lukterėti.

Nederėtų užmiršti ir tai, kad Far Cry 5 žaidimas pilnai bus atskleistas jau šį penktadienį (gegužės 26 dieną). Taigi kaip ten viskas iš tikrųjų išsirutuliosis, greitai sužinosime!

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: