Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Playstation 5 pasirodys jau kitais metais? — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Playstation 5 imageNaujienos Playstation naujienos Technologijų naujienos 

Playstation 5 pasirodys jau kitais metais?

Įvertinti

Nors, atrodytų, dar tik vakar pasaulis džiūgavo pasirodžiusia naujausia Playstation konsole – Playstation 4, jau pradėjo sklisti pirmieji gandai apie sekančią konsolę. Pasak Macquarie kompanijos tyrimų specialisto Damian‘o Thong‘o, Paystation 5 pasirodyti turėtų jau ateinančiais metais.

Vis dėlto, panašu, kad šio žmogaus spėjimai nėra iš piršto laužti, o pateikiami argumentai atrodo iš ties svarūs. Jo teigimu, Playstation 5 konsolė turėtų pasirodyti kitų metų antroje pusėje, kadangi Sony kompanija gali ketinti kapitalizuoti internetinę rinką. Iki dabar Sony jau spėjo išleisti tokius grandiozinius ir pasisekimo sulaukusius kūrinius kaip Horizon Zero Dawn, Nier Automata bei Nioh.

Pasak Thong‘o, jo skaičiavimai rodo, kad Sony korporacijos pelnas 2018 metais turėtų paaugti 13 proc, o grynasis pelnas pasiektų rekordinį 565.5 milijardų Japonijos jenų ribą. Remiantis jo prognozėmis, iki 2020 metų Sony korporacijos pelnas turėtų tik augti iki dar nepasiektų aukštumų. Visam šiam augimui turėtų būti trys pagrindinės priežastys: vaizdo jutikliai, žaidimų populiarumo augimas internetinėje erdvėje bei smarkiai kritęs produktų nurašymų kiekis.

Nors pati Sony kompanija apie naujausią Playstation 5 konsolės išleidimą neužsimena nič nieko, tačiau, panašu, kad Damian‘o Thong‘o žodžiai atrodo iš ties svariai. Ar jo žodžiai išsipildys, vis dar sunku pasakyti, tačiau jeigu tai bus tiesa, mes tuo įsitikinsime jau visai netrukus.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: