Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Pokemon Go kūrėjai jau ruošiasi kitiems darbams — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Pokemon GO game imageMobiliųjų žaidimų naujienos Naujienos Pokemon Pokemon GO 

Pokemon Go kūrėjai jau ruošiasi kitiems darbams

Įvertinti

Atsižvelgiant į tai, kokią sėkmę kompanijai atnešė Pokemon GO žaidimas , nebūtų staigmena, kad išvystume dar keletą panašių projektų skirtų mobiliesiems telefonams.  Kito bendrovės „Niantic“ kurto žaidimo „Ingress“ sistema yra pritaikyta Pokemon GO, kuri sugeba kaupti pakankamai didelius kiekius informacijos. Kompanijos vadovas Džonas Hankė (angl. John Hanke) teigė, jog daugiau pasirodysiančių projektų ateityje galėtų remtis tokia pat sistema.

„Tai visada buvo mūsų plano dalis – sukurti tokią platformą, kurią būtų įmanoma priskirti ir kitiems žaidimams. Atvirai kalbant, artėjantys darbai gali nebūtinai būti susiję su įprasta veikla, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tokias sritis kaip sportas, socialinių įgūdžių gerinimas.“ Tarė Hankė.

„Niantic“ platforma yra ilgo mūsų kelio dalis, vizija ir šiuo metu turime tokių projektų esančių pradinėje būsenoje, kurie bus paruošti naudojantis minėtuoju bendrovės pagrindu, taigi to neabejotinai galite laukti ateityje.“

Džonas mano, kad kitų studijų žaidimai gali tiesiog imti ir pradėti varžytis toje pačioje srityje naudojantis virtualiosios realybės bei vietovės sistemomis. „Aš manau, kad tai tik į naudą.“ Pridūrė jis. Kategorijoje yra palikta daug vietos kitiems sėkmingiems žaidimams, jų kūrėjams, leidėjams. Čia gali plėstis daugybė inovacijų.

„Žaidimų pritaikymas tikrovei – teigiamas žingsnis kiekvienam ir kartu paskatinimas turėti motyvacijos, galimybė išeiti kur nori, pamatyti naujas vietas ir bene svarbiausia draugiškai sutarti su bendraminčiais.“  Hankė pridėjo, jog „Niantic“ sieks inovatyvumo Pokemon GO žaidime. Vienas iš tų dalykų yra artėjanti „Buddy“ sistema, leidžianti žaidėjams pasirinkti pokemoną, kuris atsiras šalia jų trenerio avataro profilio nustatymuose. Atnaujinimas suteiks papildomų taškų ir apdovanojimų tokių linksmai skambančių kaip saldainis už vaikščiojimą kartu.

Susijusių naujienų duomenimis Pokemon GO  pelnas viršija pritrenkiančius 440 milijonų JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: