Three men walking looking at the telephoneMobiliųjų žaidimų naujienos Naujienos Pokemon Pokemon GO 

Pokemon Go kūrėjams pateiktas ieškinys

Įvertinti

Neapsikentę kaip žmonės stato automobilius prie savo namų pora, gyvenanti Detroito metropolitane pateikė ieškinį milžiniško populiarumo sulaukusio žaidimo Pokemon Go kūrėjams.  Remiantis „Detroit Free“ žiniomis pora, Skotas ir Džeimė Dodičai (angl. Scott and Jamy Doditch) į teismą kviečia „Niantic“, „Nintendo“kartu su partneriais „The Pokemon Company“ įsikūrusiais Kalifornijoje. Dodičai nori, kad kompanijos uždraustu fanams žaisti garsųjį  žaidimą privačiose teritorijose išskyrus jei asmenys gauna savininkų leidimus Taip pat norima, jog Pokemon Go pelno dalis būtų išskirstyta nukentėjusiems nuo šio žaidimo maniakų.

Ieškinyje rašoma, kad žaidimą spėjo atsisiųsti 30 milijonų vartotojų  ir patys bendrovių vadovai bendrai  pasidalijo 35 milijonus JAV dolerių. Tikriausiai skaičiai apgaulingi ir jie yra daug didesni nei atrodo. Vis dėlto, „Niantic“ atstovai „Los Angeles Times“ dienraščiui teigė, jog šį mėnesį žaidimo parsiuntimų skaičius artėja link 100 milijonų. Deja, oficialių duomenų kol kas nepateikiama.  Vienas pranešimas skelbia, kad per pirmąjį mėnesį kompanija praturtėjo 200 000 milijonų dolerių. Minėtoji pora nebegali pakęsti, kai kažkas vaikšto jų veja, žiūri į langus ar netgi pradeda plūstis keiksmažodžiais prie pat namų durų. Jie gyvena kitoje gatvės pusėje ir pasirodo pačiu netinkamiausiu laiku.

„Niekas negali išsimiegoti“, rašoma ieškinyje. „Ar tai yra priimtina?“ Asmenys tiesiog susiburia ant mūsų vejos ir pradeda vaikščioti kur nereikia, žvilgčioja į esančias transporto priemones. „Mes nesijaučiame saugūs… Net negaliu ramiai pasėdėti verandoje“ tarė pasipiktinusi moteris. „Tačiau, Niantic“ vadovai neatsako į skundą.

Dodičiai nepirmieji blogai atsiliepiantys apie Pokemon Go, vyras Masačusetso valstijoje kreipėsi į žaidimo kūrėjus, nes neatpažinti asmenys tiesiog įsibrovė į jo prižiūrimą Holokausto muziejų ir judėjo link netoli esančio Hirošimos bombardavimui atminti esančio paminklo, sutelkę visą dėmesį į mobiliųjų telefonų ekranus. Štai dar vienas vyras iš New Jersio pateikė ieškinį dėl to, kad žmonės neleistinai vaikšto jo namų teritorijoje. Reportažą galite pamatyti žemiau.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: