Rainbow Six Siege game coverKitos naujienos Naujienos Rainbow Six Siege 

Rainbow Six Siege žaidėjų skaičius perkopė 20 milijonų ribą

Įvertinti

Kompanijos „Ubisoft“ deimantas Rainbow Six Siege yra vienas geriausiai išsilaikiusių žaidimų per pastaruosius metus, kuris taip pat sulaukia ir neįtikėtinai daug šaudyklių mylėtojų liaupsių šiomis dienomis. To negana, garsieji prancūzų leidėjai paskelbė ypatingą naujieną, kad Rainbow Six Siege jau turi net  20 milijonų registruotų žaidėjų!

Oficialiame tinklaraščio pranešime „Ubisoft“ pridurė ir tai, jog prie užburiančio komandinio žaidimo kiekvieną dieną prisėda beveik 2.3 milijonai fanų visame pasaulyje.

„Augant mūsų bendruomenei, privalome užtikrinti, kad priežiūros darbai su Rainbow Six Siege dar nesibaigtų ir tęstųsi toliau ateityje“, tarė vienas bendrovės direktorių Nicolas Lefebre. „Artėjančios kelios savaitės mums bus labai jaudinančios, nes jos pažymės Operation Health kulminaciją bei sekančio sezono atidarymą, kurio metu žaidėjai tarpusavyje galės pradėti varžytis Hong Kongo apylinkėse.

Rainbow Six Siege Opertion Health

Teigiama, kad vos pasirodys naujasis Rainbow Six Siege sezonas, bus įmanoma pasirinkti ir iš dviejų neregėtų Hong Kongo specialiojo policijos dalinio patrulių. Taip pat žaidime bus galima išvysti unikalų lenkų operatorių iš kovinės grupuotės „Reagowania Operacyjno-Manewrowego“.

Rainbow Six Siege game image

Galiausiai, Rainbow Six Siege laiko bėgyje pasipildys keliais naujais žemėlapiais ir platesniu ginklų arsenalu.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: