GTA Online game imageGTA GTA Online MMORPG naujienos Naujienos 

„Rockstar Games“: GTA Online sulauks dar keletą milžiniškų atnaujinimų 2017-aisiais

Įvertinti

Nepaisant garsiosios studijos „Rockstar Games“ planų sukurti ir išleisti visų ilgai trokštamą Red Dead Redemption 2 dalį, jos vadovai patvirtino, kad nežmoniško populiarumo sulaukęs Grand Theft Auto V žaidimas ir toliau nesustojamai gaus visų akis prikaustančius atnaujinimus.

Per pastaruosius trejus metus „Rockstar“ paviešino priedus GTA Online sistemai, prie kurio pridedami tokie gardumynai kaip nauji automobiliai, drabužiai, ginklai, žaidimo rėžimai ir kvapą gniaužiančios specialios apiplėšimų misijos. Kompanija pranešė, jog bus siekiama keletą iš šių atnaujinimų išleisti bent iki 2017-ųjų vasaros pradžios.

Kovo mėnesį planuojama paruošti naujų lenktynių paketą tikriems kaskadinių triukų mylėtojams, kuris vėl gi bus skirtas tokioms transporto priemonėms kaip „Rocket Voltic“, „the Ruiner 2000“ ir „Blazer Aqua“. Tuo metu žemėlapių kūrimo fanatikams pasitaikys proga gauti šviežiausių programinių įrankių asortimentą, dedikuotą būtent šioms pakvaišusioms mašinoms.

Dar vėliau „Rockstar“ pridės naujutėlius rėžimus kaip „dodgeball-esque“, pramintas „Ressurection“ slapyvardžiu ir sprogdinimo rėžimą, nukelsiantį žaidimo fanus į originaliųjų Grand Theft Auto žaidimų seriją prieš pat PlayStation 2 konsolę. Prie to paties studija pridės keletą naujų automobilių iš GTA 3 dalies.

Galiausiai, kūrėjų teigimu, pasirodys dar keli didžiuliai papildymai, praplėsiantis turimą GTA Online turinį, į kurį įsilies dar daugiau siurprizų. Be to, „Rockstar Games“ tvirtina, kad konsolių PlayStation 3 ir Xbox 360 turėtojai turi perkelti savo pasiekimus į Xbox One bei PlayStation 4 arba PC platformas iki kovo 7 dienos, nes to nepadarius išnyks visi turėti žaidėjo išsaugoti failai ir jų nebebus galima niekaip atstatyti ar pradėti viską vykdyti nuo pat pradžių.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: