Assassin's Creed Origins game coverAssassin's Creed Assassin's Creed: Origins Kitos naujienos Naujienos 

Sekantis Assassin‘s Creed serijos žaidimas manomai vadinsis visiškai kitaip, sugrįš laivų mūšiai

Įvertinti

Apie artėjantį naujausią Assassin‘s Creed kūrinį jau yra prikurta įvairiausių versijų, tačiau viena iš jų galimai yra labai arti tiesos. Anksčiau buvo kalbėta, kad sekantis veiksmo ir nuotykių serijos Assassin‘s Creed žaidimas vadinsis Assassin‘s Creed: Empire. Vis dėl to dabar tokia informacija pradėta rimtai abejoti.

Neseniai pasirodžiusiais duomenims, teigiama, jog žaidimas galiausiai turėtų skambėti tokiu pavadinimu Assassin’s Creed: Origins. Tampa aišku ir tai, kad šį dalis visus fanus nukels į senovės Egiptą, kuriame bus iš ties ką veikti. Verta paminėti, jog žaidimas veikiausiai bus pagrįstas tyrinėjimais, ieškojimais bei atradimas. Taigi, jis neturėtų būti jau toks tiesmukiškas kaip, kad buvo su kai kuriomis nelabai nusisekusiomis Assassin‘s Creed dalimis.

Tvirtinama, kad atvirą Origins dalies pasaulį bus galima nuodugniai apžiūrėti plaukiant laivu arba judant iš vienos vietos į kitą pačioje sausumoje. Jaudina ir tai, jog pasitaikys proga ištrūkti iš karštojo Egipto net į toli išsidėsčiusį Graikijos žemyną. Deja, ten nukeliauti nebus taip lengva, jei nuspręstumėte plaukti būtent laivu, kurio kelyje pasitaikys nemažai atkaklių priešų, nuo kurių teks gintis turimu įvairiausiu ginklų arsenalu.

Be to, „Reddit“ tinklapyje buvo pastebėta tikėtina Assassin‘s Creed: Origins nuotrauka, kurioje matomas pagrindinis žaidimo herojus plaukiantis į netoliese esantį Origins erdvėje sumodeliuotą uostą. Į šį paveikslėlį siūlome pažiūrėti kiek žemiau:

Šokiruoja ir tai, kad Assassin‘s Creed Origins greičiausiai pasižymės perdarytu grafikos varikliuku „Anvil Engine“. Svarstoma, jog to pasekoje žaidimo atmosfera taps labiau panašesnė į tradicinę Assassin‘s Creed bei 4-ąją (Assassin’s Creed: Revelations) dalį.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: