Counter Strike: Global Offensive imageCounter Strike Kitos naujienos Naujienos 

Smogta daugiau kaip vienuolikai tūkstančių CS:GO čyterių

Įvertinti

Ne itin geros naujienos Counter-Strike: Global Offensive kenkėjiškų programų naudotojams. Remiantis Kotaku bendruomenės atstovais, daugiau kaip vienuolika tūkstančių žmonių buvo užblokuoti Valve Anti-Cheat sistemos dėl taisyklių nesilaikymo. Tai bene vienas didžiausių skandalų šiais metais.

Sistema Valve Anti-Cheat nenustoja tęsti pradėto darbo ir toliau baudžia prasižengusius žaidėjus. Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją atrodo, kad apsauga tapo dar tobulesne bei pajėgesne gaudant ir randant prasižengusius asmenis, kuriems taisyklės negalioja ir į valias gali naudoti sukčiavimo programas skirtas žaidimams. Taip pat nusikaltusių vartotojų inventoriai bus užšaldyti Steam platformoje, jie negalės atlikti veiksmų susijusių su tam tikrų įrankių ar skinų pardavimu.

Kibernetinis karas, deja, išlieka įvykių sūkuryje, o į jį patekusieji privalo atsakyti už savo veiksmus. Technologijos nenustoja mūsų stebinti XXI. amžiuje su vis inovatyvesnėmis idėjomis. Valve korporacijai labai pasisekė, jog spėjo užbėgti įvykiams už akių, bet tai dar ne pabaiga. Nors ir žaidėjai baudžiami, jie stengiasi atrasti dar neišbandytų strategijų ir apeiti kliūtį savo kelyje. Kas žino, kas ką nugalės. O ką apie tai manote jūs? Kurią teisingumo pusę palaikote? Pasidalinkite nuomonėmis komentaruose!

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: