Staam saleNaujienos PC naujienos 

„Steam“ vasaros išpardavimų mugė prasideda jau šiandien!

Įvertinti

Informuojama, kad jau kasmetiniais tapusiems „Steam“ vasaros žaidimų išpardavimams atėjo dar viena ilgai laukta akimirka. Atsižvelgiant į pastebėtą žinutę socialiniame tinke „Twitter“, kurią paviešino mokėjimo platformos „PayPal“ atstovai iš Jungtinės Karalystės. Pranešime skelbiama, jog akcijos atrakcijos daugeliui žaidimų bus taikomos nuo šiandienos (birželio 22 dienos), 6 valandos vakaro pagal BST laiko juostą.

Visa tai patvirtino ir milijardus pajamų sukaupusi korporacija „Valve“, kuri teigė, kad pateikti duomenys yra tikrai oficialūs bei teisingi. Įdomu tai, jog dar praėjusį mėnesį tam tikroje „Steam“ kūrėjų grupėje buvo įkelta speciali nuotrauka apie būsimą 2017 metų vasaros žaidimų išpardavimų datą garsiojoje platformoje. Be to, praėjus vos keletui valandų minėtasis kadras buvo paviešintas ir tinklapio „Reddit“ vartotojams.

PayPal Steam customers

Verta akcentuoti, kad praėjusiais 2016 metais, akcijos „Steam“  parduotuvėje vyko taip pat birželį, tik 1 diena vėliau – birželio 23-ią. Tad šiais metai ko nors stebuklingo tikėtis vėl gi nereikėtų.

Nuotaikingam dienos startui pradėti, kviečiame peržiūrėti youtuberių sukurtą klipą apie šiųmetinį „Steam“ išparduodamų žaidimų maratoną:

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: