Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Tai, kas liko už kadro: 10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie Madden NFL seriją — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Madden NFL game coverNaujienos Tai kas liko už kadro 

Tai, kas liko už kadro: 10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie Madden NFL seriją

Įvertinti

Na, štai, trečiadienis jau įsibėgėjo , o mes ir toliau nesustojamai dirbame bei šį kartą vėl jums norime pristatyti naujausią įrašą mūsų rubrikoje „Tai, kas liko už kadro“. Šiandien nekantraujame pristatyti daugelio protus ir vaizduotę pavergusią sporto žaidimų seriją Madden NFL. Viliamės, kad atrinkta informacija bus patraukli jūsų akims ir galbūt rasite tai, kas rimtai privers susimąstyti bei pažvelgti kitu kampu į neapsakomai besidriekiančią Madden epopėją. Taigi įdėmiai skaitome, vertiname ir komentuojame!

1. Apie serijos pradžią

Iki pat 1993 metų amerikietišku futbolu paremta garsioji žaidimų serija vadinosi visai kitaip nei girdime bei regime šiandien. Tvirtinama, kad devintajame dešimtmetyje jai teko puikuotis tokiu įdomiu sąskambiu kaip John Madden Football, o pavyzdžiui pirmasis šio sporto žaidimas pasirodė tik penkiais metais anksčiau t.y 1988-aisiais.

Madden NFL

2. Papulti ant žaidimo viršelio ne taip jau ir lengva

Kalbama, jog „EA Sports“ labai atidžiai atsirenka profesionalius amerikietiškojo futbolo žaidėjus, kuriems būtų suteikta privilegija puikuotis kasmetiniuose Madden NFL žaidimų serijos viršeliuose. Verta paminėti, kad net trys atletai iš visų pasirinktų ant populiariojo žaidimo viršelio buvo įtraukti į „NFL“ šlovės muziejų. Tad varžytis dėl pripažinimo čia tikrai yra kur!

Madden NFL

3. Nesibaigiantis žaidimo gyvavimo laikotarpis

Skaičiuojama, kad Madden NFL serija jau yra ganėtinai pralenkusi ir tokius visame pasaulyje didelio atgarsio sulaukusius serialus kaip „Saved By the Bell“ (liet. Pagaliau Skambutis) ir „Simpsonai“.

Save by the Bell and The Simpsons

4. Šokiruojantys žaidimo pardavimai

Chart up
Remiantis bendrovės „EA Sports“ ataskaitomis, Madden NFL serija sulaužė visus iki šiol buvusius žaidimų pardavimų rekordus. Vienas svarbiausių kompanijos pasiekimų – net 100 milijonų parduotų Madden NFL kopijų. Tai neįtikėtinai milžiniškas skaičius lyginant su tokia valstybe kaip Vietnamas, kuri šiuo metu turi daugiau nei 95 milijonus gyventojų.

5. Žaidimo viešpatavimas įvairiausiose konsolėse

1989 Madden NFL

Sakoma, kad amerikietiško futbolo žaidimų serijai Madden NFL teko pabuvoti net 30-yje įvairiausių žaidimų platformose. Pradedant su pačia seniausia konsole MS-DOS ir sustojant prie šiuolaikinės ir visų mylimos PlayStation 4.

6. Begalinis legendinio trenerio palaikymas

John Madden

Teigiama, kad jau istoriniu tapęs buvęs amerikietiškojo futbolo treneris ir „NFL“ lygos transliuotojas Džonas Maddenas nesustoja palaikyti jo vardą turinčią sporto žaidimų seriją Madden NFL. Be to, per pastaruosius keletą metų, šio žaidimo fanai pradėjo reikšti net ir karčią kritiką dėl esamų komandų ir žaidėjų vaizdavimo bei jų turimų savybių panaudojimo. Taigi dėl šio nesusipratimo tiek, „EA Sports“ darbuotojų kolektyvui, tiek ir pačiam Džonui vertėtų susirūpinti ir ieškoti bendro sprendimo, kuris tenkintų abi konflikto puses.

7. Žaidimo įamžinimas muziejuje

Museum of the moving image

Stulbinama, bet pirmojo pagal dydį Jungtinių Amerikos Valstijų miesto – Niujorko muziejuje praminto „Museum of Moving Image“, galima pamatyti visos Madden NFL žaidimų serijos reikšmingiausias akimirkas, epizodus, nuo pat jos ankstyvosios pradžios 8-ajame dešimtmetyje ir iki šių dienų. Taigi labiau pamąsčius suvokiame, kad Madden epopėja jau eina 29-uosius metus. Tikrai įspūdinga!

8. Galimybė nuspėti realų „Super Bowl“ finalo laimėtoją

Super Bawl celebration

Išaušus dar 2004 metams, „EA Sports“ kompanija nusprendė į Madden NFL serijos žaidimus įdiegti simuliacinę funkciją, kuri būtų skirta vien tik tikram, ne virtualaus sporto čempionato „Super Bowl“ laimėtojui atspėti. Žymiosios bendrovės darbuotojų pastangos nenuėjo veltui ir iš eilės vykusių 11-kos finalų metu buvo teisingai pasirinktos net 8 teisingos komandos iš 11 galimu, kurioms ir atiteko ypatingasis amerikietiškojo futbolo prizas.

9. Garso efektų kūrimas

Rockstar logo

Dar vienas neįtikėtinas faktas. Neaprėpiamą laiko tarpą prie Madden NFL serijos garso ir muzikos šlifavimo darbavosi buvę „Rockstar North“ įmonės veidai kaip Vilas Mortonas ir Kreigas Konneris. Tariant porą žodžių apie Vilą, jis plušo prie kokybiškų Madden žaidimų dialogų projektavimo ir skirtingiausių garso takelio elementų įdiegimo, tuo tarpu Konneris išbuvo pagrindiniu asmeniu, kuris buvo atsakingas už muzikos kūrimą Madden NFL sagai kūrimą. Tai truko neįsivaizduojamus 20 metų.

10.  Nesklandumai dėl originaliosios žaidimo versijos

Madden NFL game image

Sklando gandai, jog pirmoji Madden NFL serijos dalis turėjo būti sudaryti vos iš 6 žaidėjų. Deja, su tokiu „EA Sports“ akibrokštu negaliu susitaikyti net tikru herojumi laikomas Džonas Maddenas. Jis ilgai nedelsė ir pasiryžo vetuoti tokį minėtosios kompanijos sprendimą, tvirtindamas, kad būtina palaukti dar keletą metų, kol technologijos dar labiau pažengs į priekį ir leis netrukdomai dirbti. Vis dėl to, bendras kompromisas buvo rastas, o žaidimas išsvajotos išleidimo datos taip ir nesulaukė.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: