Tennis World Tour game imageNaujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Tennis World Tour žaidimas pasirodys 2018 metais

Įvertinti

Video žaidimų industrijoje nuo pat 2012-ųjų, atrodo visai nebuvo jokio dėmesio verto projekto, susijusio su viena iš populiariausių sporto šakų pasaulyje – tenisu. Tačiau nepaisant tokio fakto, jums galiausiai turime gerą naujieną. Skelbiama, kad grupė asmenų dirbusių prie žaidimo Top Spin 4 ir bendradarbiavusių su tokiomis kompanijomis kaip „2K Czech“ ir „2K Sports“, rengiasi pristatyti naujausią savo darbą, kuris vadinsis Tennis World Tour.

Tennis World Tour game image

Minėtojo Top Spin 4 prodiuseris ir taip pat prie artėjančio Tennis World Tour plušantis Pierre‘as Andre atskleidė, kad vos bus išleistas šis žaidimas, nuo jo nuleisti akių bus tikrai sudėtinga vien dėl nepalyginamai atrodančios grafikos, puikiai sustyguoto valdymo mechanizmo ir ultra realistinės simuliacijos, kurios daugelis gerbėjų buvo laibai išsiilgę.

Tennis World Tour game image

Oficialiame pranešime minima, jog Tennis World Tour suteiks šansą įsijausti į nerealaus super atleto vaidmenį, kontroliuojant ir skinantis kelią pergalių link su tokiomis aukščiausio ryškumo žvaigždėmis kaip Rogeris Federeris, Gael‘is Monfils‘as ar Garbine Muguruza.

Žaidimas bus skirtas tik PlayStation 4 ir Xbox One konsolių savininkams.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: