The Long Dark game coverKitos naujienos Naujienos The Long Dark 

The Long Dark žaidimas neliko nepastebėtas – pagal jį bus kuriamas filmas

Įvertinti

Išlikimo stiliaus žaidimas The Long Dark beveik 3 metus praleido „Steam“ ankstyvojoje prieigoje, o debiutavo tik pirmąją šio mėnesio dieną. Nepaisant to, ilgas laukimas atsipirko su kaupu. Dar žaidimui būnant visiškai nebaigtam, jo pradinę versiją nusprendė išbandyti net 1.3 milijonas smalsuolių, o šis skaičius dar labiau išaugo, kai The Long Dark startavo visu pajėgumu.

Kalbos apie šį žaidimą netruko pasklisti gana greitai ir internetinėje erdvėje, kurioje The Long Dark buvo sutiktas išskėstomis rankomis. Svarbiausia tai, kad The Long Dark sugebėjo papulti ir į Resident Evil filmų prodiuserio Jeremy Bolto akiratį.  Afrikietiškų šaknų turintis britas buvo toks įkvėptas, kad pasiryžo sukurti kino juostą apie kerintįjį išlikimo žaidimą.

The Long Dark game image

„Mane labai sparčiai įtraukė žaidime matomi kraštovaizdžiai, tikroviškai atrodanti gamta bei siužetas“, teigė Boltas. „Tai lyg egzistencinė pasaka, kurioje ryškiai akcentuojamos veikėjų istorijos, jų išgyvenimo momentai ir širdį virpinančios situacijos. Asmeniškai, esu beprotiškai dėkingas už suteiktą galimybę perkelti šį žaidimą į kino ekranus.“

The Long Dark turi tik vieno asmens rėžimą ir yra prieinamas PC, PlayStation 4, Xbox One, OS X ir Linux platformoms.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: