Crash Bandicoot game imageKitos naujienos Naujienos 

Turėtume sulaukti dar daugiau Crash Bandicoot serijos žaidimų

Įvertinti

Einant į pabaigą 9 dešimtmečiui tuometinę žaidimų industriją bandė pavergti pirmasis Crash Bandicoot serijos kūrinys, kuris kaip ekskliuzyvas buvo skirtas tik originaliajai PlayStation konsolei. Bėgant laikui, buvo paruošta keletas kitų Crash Bandicoot projektų, persipynusių į kitus žanrus, nukeliavusių net ir iki ankstyvųjų Xbox ir Xbox 360 platformų.

Vos tik buvo galutinai išleisti šie žaidimai, jie sulaukė neįtikėtinai didelės sėkmės tiek dėl savo turinio, tiek ir dėl svarbiausio bei pašėlusiai atrodančio Crash Bandicoot herojaus. Vis dėl to atsitiko taip, kad sėkmė nuo kūrėjų „Naughty Dog“ vieną kartą nusisuko. Dar tada, kai PlayStation 3 ir Xbox 360 maudėsi šlovės spinduliuose, Crash Bandicoot serija staigiu tempu nusirito žemyn ir fanų buvo pasmerkta pražūčiai. Atėjus į sostą Xbox One ir PlayStation 4, kritiška žaidimo situacija taip pat nepasikeitė.

Crash Remastered

Deja, bet nepaisant daugelio metų praleistų užmarštyje praėjusią savaitę Crash Bandicoot sulaukė pritrenkiančio susidomėjimo vėl, kai buvo pristatytas 3 pirmųjų ir naujai perdarytų žaidimų komplektas. Įvykus tokiai suirutei, leidėjai „Activision“ pareiškė, kad Crash Bandicoot gerbėjai tiesiog negalėjo atsidžiaugti ir išreiškė, jog tokių žaidimų turėtų būti išleista kur kas daugiau.

Sulaukę begalės liaupsių kompanijos „Activision“ atstovai duodami interviu portalui „GamesIndustry.biz“ atskleidė, kad jau yra diskutuojama su kitomis žaidimų kūrimų bendrovės dėl Crash Bandicoot serijos praplėtimo.

Tuo tarpu „Activision“ vadovas Eric‘as Hirshberg‘as teigė, jog su Crash Bandicoot vyksta eksperimentavimo procesas.

Activision

Taigi, susidaro įspūdis, kad visiems pašėlusio žaidimo fanams su šia serija atsisveikinti tikrai dar nereikės. Metas palaukti ir sužinoti ką ateitis yra paruošusi mums.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: