Ultimate General: Civil War game coverNaujienos PC naujienos 

Ultimate General: Civil War žaidimas paliko „Steam“ ankstyvąją prieigą

Įvertinti

Pasirengę perrašyti istoriją? Mes jums turime paruošę šaunią naujieną! Po keletos mėnesių praleistų „Steam“ ankstyvojoje prieigoje, strateginiam žaidimui Ultimate General: Civil War galiausiai atėjo metas palikti ją ir pradėti naują dominavimo etapą garsiojoje platformoje.

Kūrėjų „Game-Labs“ šedevras suteikia galimybę  įsijausti į Jungtinių Amerikos Valstijų  pilietinio karo (1861-1865 m.) aršiausių kovų atmosferą, pasirinktinai tampant tuometinių Konfederacijos ir  šiaurinės dalies – Sąjungos generolu. Nusprendus stoti į mūšį su viena iš šių karinių pusių, jūs turėsite įvykdyti net 14 svarbiausių misijų, šalia kurių bus ir 24 kiek mažesnės istorinės grumtynės.

Ultimate General: Civil War game image

Ultimate General: Civil War eigoje sudalyvausite ir tokiame legendiniame mūšyje kaip Getisbergo ir begalėje kitų. Žaidimą pradėsite su palyginti mažos apimties armijomis, tačiau, kai progresuosite, turėsite šansą jas tobulinti, pirkti geresnę amuniciją, šarvus, organizuoti divizijų bei brigadų sudarymus.

Ultimate General: Civil War game image

Kalbant apie sisteminius žaidimo reikalavimus, jie yra tikrai nedideli. Turėtume išsiversti su „Windows 7“  versija (32 bitų), bent „Intel Core i3“ procesoriumi, 512MB vaizdo plokšte ir 2 GB operatyviąja atmintimi.

Ultimate General: Civil War skirtas PC, Mac ir iPad savininkams.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: