Taku PC imageNaujienos Technologijų naujienos 

Vietą taupančio ir retro stiliumi dvelkiančio inovatyvaus PC korpuso gamintojai „Taku“ pagaliau gavo rėmėjų palaikymą

Įvertinti

Į asmeniniams kompiuteriams skirtų aušintuvų rinką neseniai pasibeldusi kompanija „Cryorig“ bando kaip reikiant įsiveržti į priekį ir nustebinti ne vieną, daug ko mačiusį žaidimų asą arba tiesiog eilinį stacionaro turėtoją. Skelbiama, kad „Cryorig“ bendrovės vadovai nusprendė skirti finansavimą jau kurį laiką „Kickstarter“ platformoje paramos ieškojusiems naujo PC korpuso modelio dizaineriams bei gamintojams „Taku“.

Taku PC image

Tariant porą žodžių apie rinką pasieksiantį „Taku“ korpusą, reikia pabrėžti, jog į jį telpa visos pagrindinės kompiuterio detalės kaip aukštos klasės vaizdo plokštė, maitinimo blokas, kietasis diskas, net keliSSD kaupikliai, motininė plokštė ar operatyvioji atmintis. Nepaisant to, kad daugelis dabartinių PC korpusų yra statomi vertikaliai, su šiuo „Taku“ išskirtinu technologiniu sprendimu bus visiškai kitaip. Gamintojų įdomiai suprojektuotą ir liaudiškai tariamą „dėžę“ teks guldyti horizontaliai.

Taku PC image

Ji yra tokia nedidelė, kad turimą monitorių net galėsite tiesiog pastatyti ant labai kukliai atrodančio „Taku“ korpuso. Beje, monitoriaus turėtų sverti ne daugiau kaip 15 kilogramų vien stabilumo sumetimais.

Svarbiausia ir tai, jog naujutėlaitį PC korpusą įmanoma itin nesunkiai atidaryti, apžiūrėti ar pakeisti turimus komponentus be jokio vargo. Nors tokio išradimo dydis itin menkas, „Cryorig“ nuomone, jame telpa net 280 milimetrų ilgio grafikos korta. Taip pat čia telpa du 2.5 colių SSD kaupikliai ir vienas 3.5 colių kietasis diskas.

3

Be to, po šiuo minimalistiniu „Taku“ korpusu galima paslėpti pilnai sukomplektuotą 104-is mygtukus turinčią klaviatūrą (vargo nekils, jei jos ilgis atitinkamai bus 406 milimetrai, o aukštis 53 milimetrai).

Taigi toks protą užburiantis „Taku“ perlas atlaisvins jūsų darbastalį, kuriame atsiras vietos ir kitiems kasdien naudojamiems prietaisams bei suteiks išskirtinę bei neišdildomą patirtį.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: