Gran Turismo Sport game imageKitos naujienos Naujienos 

Vyks uždaras lenktynių žaidimo Gran Turismo Sport beta versijos testavimas

Įvertinti

Visus lenktynių fanus aplankė šauni žinia! Skelbiama, kad naujausias žaidimas Gran Turismo Sport sulauks uždaro beta versijos testavimo, kuriame išrinkti laimingieji asmenys galės savo akimis pamatyti tai, ko dar niekas kitas iki šiol nebuvo matęs.

Šiems žaidėjams pasitaikys proga rinktis iš skirtingiausių sportinių automobilių, keisti jų rotaciją, lenktynių trasas, varžytis su kitais greičio megėjais daugelio asmenų rėžime per visą beta versijos testavimo laikotarpį. Pabrėžiama, kad bus galima rinktis iš plataus lenktynių klasių kategorijų, pertvarkyti trasų kursus ir dar daugiau.

Gran Turismo Sport Image

Gran Turismo Sport Image

Taip pat žaidėjai galės pirmą kartą išvysti „Driver Profile“ sistemą integruotą į GT Sport žaidimų seriją. Be to, būsimieji lenktyninkai bus vertinami pagal sugebėjimus sudėtingose trasų atkarpose, lemtinguose momentuose,  dėka „Sportsmanship  Rating“  sekimo kontrolės. Tad balansą tarp apylygių vartotojų tikrai bus įmanoma pastebėti.

Gran Turismo Sport beta versijos pradžia – kovo 17 dieną. Deja, tą dieną galės džiaugtis tik Jungtinių Amerikos Valstijų piliečiai, o jau po jos durys bus atviros ir Europos gyventojams.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: