Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Watch Dogs 2 pasipildys naujausiu 4 asmenų „Co-op“ rėžimu Party Mode — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Watch Dogs 2 game coverNaujienos PC naujienos Watch Dogs Watch Dogs 2 

Watch Dogs 2 pasipildys naujausiu 4 asmenų „Co-op“ rėžimu Party Mode

Įvertinti

Kompanija „Ubisoft“ praneša, kad dar praėjusių metų rudenį pasirodęs veiksmo ir nuotykių žaidimas Watch Dogs 2 sulauks gaiviausio atnaujinimo. Tvirtinama, kad su juo kartu atkeliaus ir gerbėjų išsireikalautas bei iki šiol nematytas keturių asmenų „Co-op“ rėžimas Party Mode.

Pasak bendrovės atstovų, atnaujinimas bus išleistas jau kitą savaitę, greičiausiai liepos 4-ąją, nes kartu žaidime nuspręsta iškilmingai pasitikti kasmetinę JAV šventę – Nepriklausomybės dieną.

Watch Dogs 2 game image

Grįžtant prie „Co-op“ rėžimo, svarbu pasakyti tai, jog Watch Dogs 2 iki pat dabar buvo galima smagintis tik pasikvietus vieną geriausią draugą/-ę , o su būsimuoju atnaujinimu kartu prisėsti prie žaidimo bus įmanoma ir jau keturiese. Tad vis šis tas malonaus!

Be to, diskutuojama, kad su pasirodysiančiu Party Mode rėžimu, esamas specialių misijų skaičius nebus tas faktorius dėl kurio reikės kraustytis iš proto. „Ubisoft“ paatvirauja, jog ne už ilgo mus pasieksiantis atnaujinimas geriausiai ir be neskladumų veiks tik žaidžiant dviese… Na, bet kodėl gi neišbandžius jo keturiese? Jis tam ir yra paruoštas.

Taigi, katastrofos tikrai neturėtų kilti, nebent „Ubisoft“ vėl pridarys nepageidaujamų klaidų.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: