Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zalyje/domains/zaidimupasaulyje.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Tai, kas liko už kadro: 10 faktų, kurių greičiausiai nežinojote apie Call of Duty seriją — ŽAIDIMŲ PASAULYJE
Call of Duty game imageCall of Duty Naujienos Tai kas liko už kadro 

Tai, kas liko už kadro: 10 faktų, kurių greičiausiai nežinojote apie Call of Duty seriją

Įvertinti

Naujas trečiadienis – taip ir naujas įrašas jau kelis mėnesius egzistuojančioje mūsų rubrikoje „Tai, kas liko už kadro“! Šiandien gerbiamai pulbikai norime pristatyti vieną geriausiai laikomų pirmojo asmens šaudyklių seriją Call of Duty. Surinktame 10-ies faktų pluošte neabejotinai turėtumėte rasti dar negirdėtos informacijos bei detalių apie svarbiausią trijų pagrindinių kompanijų „Infinity Ward“, „Treyarch“ ir „Sledgehammer Games“ metai iš metų darbą. Taigi linkime gero ir turiningo skaitymo!

1. Call of Duty dominavimas skirtingose platformose

Atrodo, kad nerasime tokios video žaidimas skirtos platformos, kurioje nebūtų galima išbandyti bent vienos Call of Duty serijos dalies. Sunku patikėti, bet pažaisti Call of Duty buvo įmanoma ir tokioje senoje mobiliųjų telefonų sistemoje kaip „N-Gage“. Gaila, tačiau jai priskirta šaudykle mėgavosi tik kelios dešimtys pasaulio vartotojų.

Call of Duty on Nokia N-Gage

2. Tarp fantazijos ir realybės

Call of Duty kūrėjai visada stengėsi papasakoti įkvepiančią bei kaustančią istoriją su specialiai parinktais žaidimų veikėjais ir kitais reikšmingais veiksniais. Deja, kartą nutiko taip žaidimo tikrovės buvo tikrai per daug. Tai siejo tokią Call of Duty dalį kaip Black Ops II. Teigiama, kad leidėjai „Activision“ pasinaudojo žaidime pavaizduoto buvusio Panamos diktaroriaus Manuelio Noriegos vardu ir užsitraukė baudžiamąją bylą. Kompaniją į teismą padavė šios valstybės valdžios atstovai, teigdami, kad Noriega Black Ops II versijoje buvo pavaizduotas kaip žudikas, pagrobėjas ir valstybės priešas, nors atvirai jis toks nebuvo.

Call of Duty game image

3. Apie aštrų protą

Baiminatės, kad nuo Call of Duty žaidimų perkaito smegenys? Nesijaudinkite, tai nedidžiausia problema. Vieno mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, išsiaiškinta, jog 18-25 metų jaunuoliai žaisdami tokias greito tempo šaudykles kaip Call of Duty ar panašias, turi net kelis kartus geriau išlavintą smegenų sritį, kuri yra atsakinga už tam tikrų sprendimų priėmimą, nei lyginant su tais, kurie laiką leido prie populiarių strateginių žaidimų.

Man with a gun aiming

4. Saugokitės propogandos!

Ar tai būtų profesionalūs futbolininkai, krepšininkai ar garsūs reperiai, tikriausiai nerasime tokio asmens, kuris nei karto nebūtų išmėginęs jokio Call of Duty žaidimo. Nepaisant to, sykį visus šios serijos gerbėjus sukrėtė tikras skandalas. Atskleidžiama, kad viena Šiaurės Korėjos agentūra „Uriminzokkiri“ 2013 metais internete patalpino įrašą, kuriame vaizduojamas viso Žemės rutulio sunaikinimas, kuris vyksta Call of Duty: Modern Warfare 3 dalyje. Tai pastebėję socialinių tinklų stebėtojai liko visiškai pritrenkti. Įsivaizduokite koks šokas buvo patiems Call of Duty kūrėjams. (Minėtąjį propogandinį įrašą apačioje siūlome paleisti nuo 2:10 minutės)

5. Skaičių fiesta

Švęsdami Call of Duty: Ghosts išleidimą, „Activision“ darbuotojai paviešino šokiruojančią statistiką, kurioje puikuojasi įspūdingi skaičiai nuo pat Call of Duty 4: Modern Warfare pasirodymo. Remiantis šia statistika, 100 milijonų žaidėjų paleido net 32.3 kvadrilijonus šūvių, surinko 31 milijardą sveikatos paketų ir sunaikino net 5 milijonus pasitaikiusių automobilių per 25 milijardus valandų praleistų prie Call of Duty serijos.

Call of Duty game image

6. Pagerintas akių miklumas

Dar vienas šauni savybė, kurią įgijote Call of Duty serijos dėka yra – gebėjimas pastebėti net ir menkiausius objektus! Toronto universiteto mokslininkai priėjo išvadą, kad po 2-10 valandų trukusios sesijos prie Call of Duty žaidimų, tikimybė įžvelgti beveik plika akimi nematomus daiktus padidėja net keliariopai. Tad tai mums tik į naudą!

Man playing computer

7. Atšaukti Call of Duty žaidimai, kurių niekados nepamatysime

Ar galite patikėti, kad per ilgai gyvuojančią Call of Duty serijos istoriją buvo nutraukti darbai ne prie vieno ir ne prie dviejų šaudyklės žaidimų! Tai nelemta buvo tokioms dalims kaip Call of Durty Tacticts, prie kurios plušėjo studija „Vicarious Visions“, Call of Duty: Devil’s Brigade, Call of Duty: Combined Forces (turėjo būti Finest Hour versijos tęsinys) ir bendrovės „Sledgehammer Games“ mėgintam Call of Duty: Vietnam žaidimui.

Call of Duty game image

8. Nenusisekę reikalai ir su kortomis, įkvėptomis pagal Call of Duty seriją

Call of Duty card

Turbūt labai nustebsite, bet šalia Call of Duty video žaidimų galėjo būti ypatingos kortos, kurias norėjo leisti tokia kompanija kaip „Upper Deck Entertainment“. Tai turėjo tapti geru laisvalaikio praleidimu daugeliui Call of Duty fanų, tačiau kortų pagrindu buvo laikomas tik dviejų asmenų varžymasis tarpusavyje. Pasak šių kortų išradėjų, kiekvienas iš priešininkų turi ant stalo padėti po 3 kareivių kortas, prieš pat dedant kitas, „veiksmo“ kortas, neva nulemsiančias jų eigą tariamo mūšio eigoje. Vis dėl to toks sumanymas „Upper Deck“ atstovams laikui bėgant nuėjo veltui, nors ir jie pritraukė ganėtinai didelę žiniasklaidos ir Call of Duty gerbėjų auditoriją.

9. Įsimintinas rekordas

Jei paklaustumėme jūsų, ar kada nors praleidote visą naktį „džiūdami“ prie Call of Duty žaidimų, koks jūsų būtų atsakymas? Nors ir jei to niekada nebuvo, norime priminti neeilinį įvykį, kuris vėl gi palietė Call of Duty bendruomenę. 2012 metų lapkritį, vienas 28 metų australas pasiekė pasaulio Gineso rekordą, praleidęs prie kompiuterio ekrano 135 valandas bei 50 minučių. Tai buvo ilgiausias kada nors užfiksuotas rekordas, kalbant apie video žaidimus. Reikia pridurti, jog šiam prizininkui buvo leista daryti 10 minučių pertraukas kiekvienos praleistos valandos metu prie Call of Duty šaudyklės.

Call of duty guines record

10. Didžiulis veikėjų pasirinkimas

Nors Call of Duty daugelio asmenų rėžimai pritraukė ne vieno užkietėjusio žaidimų aso širdį, vieno asmens istorijos vėl gi padarė milžinišką įspūdį visų regionų gyventojams. Per į priekį besidriekiančią Call of Duty seriją, joje sušmėžavo daugiau kaip 124 skirtingi personažai, kuriuos mums buvo leista valdyti.

Call of Duty game image

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: