Hitman game coverNaujienos Tai kas liko už kadro 

10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie Hitman seriją

Įvertinti

Naujas trečiadienis taip ir naujas straipsnis mūsų rubrikoje „Tai, kas liko už kadro“! Šiandien mes jums esame pasirengę pristatyti ką tik paruoštą šviežiausią bei tradicinių tapusį 10 faktų rinkinį apie tokią žaidimų seriją, kurią pamiršti būtų tikra nuodėmė. Jūs nuostabai tai yra populiarioji Hitman epopėja, kuriai dar šių metų lapkritį sukaks įspūdingas net 17 metų gimtadienis! Taigi, nieko nebelaukiam ir pradedam!

1. Agento 47 atsiradimas

Hitman game image

Teigiama, kad svarbiausias žaidimo personažas Agentas 47 gimė sumaišius net penkių skirtingų nusikaltėlių DNR grandis, kurias jie paaukojo beprotiškam daktaro Ort‘o Meyer‘io projektui – sukurti nuožmiųjų klonų(žudikų) grupuotę, privalėsiančių tarnauti tik pagal šio mokslininko duotus įsakymus.

2. Mįslingas veikėjo paženklinimas

Hitman game image

Ar kada susimąstėte ką gi reiškia išgraviruotuotas kodas 640509-040147 ant pagrindinio žaidimo herojaus viršugalvio? Jei dar nesate jo iššifravę, mes jums turimę kai ką pasakyti. Tuo atveju jei padėtumę brūkšnį tarp skaičių 64, 05 ir 09 iš tikrųjų gautumę Agento 47 gimimo datą. Toliau sekantys 0 bei 4 rodo serijos numerį, o po jų einanti 0 ir 1 pora atspindi žudiko kilmę – įrodo, kad jis gimė pirmasis. Galiausiai 47 žymi šio klono versiją.

3. Skaudi vaikystė

Hitman game image

Agentui 47 būnant dar labai jaunam, iš jo bandė šaipytis kiti vėliau gimę klonai, su kuriais žudikas visiškai nesutarė. Kartą nutiko taip, kad vieną iš jų pribaigė iki mirties ir paliko gulėti leisgyvį niekam nežinomos slėptuvės tualete. Vėliau žudikas pabėjo iš jos ir daugiau ten nebegrįžo.

4. Prizas už pabėgimą

Hitman game image

Nepraėjus daug laiko nuo to, kai pabėgo iš slėptuvės, Agentą 47 pastebėjo užsimaskavę ir to paties daktaro Meyer‘io paliepimus vykdantys šnipai. Vos tik susidūrė akis į akį su jais, Agentas gavo neįtikėtiną iš jų dovaną – pakelį blynų, kuriuos perdavė žudiko kūrėjas – profesorius už neeilinius ir šaltakraujiškus gabumus.

5. Apie juoda praeitį ir pažeistą veikėjo atmintį  Hitman: Codename 47 žaidime

Hitman Codename 47

Hitman: Codename 47 dalyje žaidimo herojus pateikiamas kaip savo praeities nežinanti asmenybė, kuri atėjus reikiamai akimirkai gauna pranešimą iš anoniminio kliento nužudyti anksčiau straipsnio pradžioje užsiminus penkis genetinius tėvus. Spėjus atlikti beprotiškai skambančią užduotį, išaiškėja, jog žmogus paliepęs įvykdyti tokia užduotį yra ne kas kitas, bet daktaras Ort‘as Meyer‘is. Iš karto po tokio nutikimo Agentui 47 pradėta po truputį aiškėti visos kraupios aplinkybės ir jis nusprendžia atimti gyvybę šiam išprotėjusiam mokslininkui ir galų gale! tai pavyksta padaryti!

6. Kardinalūs pokyčiai Agento gyvenime

Hitman game image

Atėjui reikiamam momentui, Agentas 47 kartą nusprendžia, kad jau yra pavargęs nuo nesibaigiančios rutinos ir sugalvoja žudiko profesiją pakeisti tikra priešingybe – tapti tikru sodininku. Pasiryžęs tokiam gyvenimu žingsniui Agentas nukeliauja į atokią gyvenvietę, kuri randasi Viduržiemio jūros saloje Sicilijoje.

7. Agentui 47 prilygęs klonas

Hitman game image

Svarstoma, kad vienintelis klonas, kuris galėjo įveikti Agentą 47 kovoje vienas prieš vieną buvo Mark‘as Parchezzi III (iš žaidimo Hitman: Blood Money). Stoti prieš jį neketino beveik niekas, tačiau išskyrus Agentą 47, kuris mūsų laimei sudorojo šį nenaudėlį į miltus.

8. Apie artimiausią herojaus brolį žaidime

Hitman game image

Agentas 17 yra laikomas vienu iš reiškmingiausių veikėjų, sukurtų vėl gi pagal pakvaišusio daktaro Ort‘o norus, kuriam kartu su žaidimo veidu – Agentu 47 pavyko pabėgti į atvirą pasaulį, išsinešdinus iš profesoriaus ir kitų žudikų buveinės. Gaila, tačiau tokioje Hitman serijos versijoje kaip Hitman 2: Silent Assassin brolišku laikytas ryšis nutrūksta visiems laikams. Jungtinių Tautų organizacijai paskyrus specialią užduotį – nužudyti rusų mafijos bosą Sergėjų Zavarotko. Įvykiams pakrypus neigiama eiga, Agentas 47 vis dėl to susidoroja su 17-uoju klonu.

9. Išskirtiniai 2016 metai žaidimui

2016 metais pasirodžiusi naujausia Hitman serijos dalis privertė žiopčioti tikriausiai net ir priekabiuosius žaidimų kritikus. Tai buvo pirmieji metai per visą garsiosios frančizės istoriją, kai po žaidimo išleidimo buvo sukurtas ypatingas vaizdo klipas, siekiant pavaizduoti kaip Agentas 47 atrodytų realaus gyvenimo sąlygomis, vykdant jam paskirtas misijas. „YouTube“ tinkle įrašą peržiūrėjo daugiau kaip 3 milijonai lankytojų.

10. Neabejingas augintinams

Hitman with a canary

Agentas 47 nėra jau tokia žvėriška asmenybė kaip, kad atrodo iš pašalies. Būdamas vienišu jis savo laikiname būste augino triušį ir kanarėlę, jog nesijaustų toks prislėgtas ir laisvu metu galėtų su jais smagiai praleisti laiką.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: