Ryman game imageNaujienos Tai kas liko už kadro 

Tai, kas liko už kadro: 10 faktų, kurių veikiausiai nežinojote apie Rayman seriją

Įvertinti

Na, štai, trečiadienis įpūsėjo ir laikas naujam mūsų rengiamos rubrikos „Tai, kas liko už kadro“ straipsniui jau atėjo! Šiandien visus ištikimus skaitytojus kviečiame iš arčiau susipažinti su žaidimų serija Rayman. Manome, kad linksmai bei turiningai praleisite laiką ir pasipildysite turimas žinias, skaitydami šį gaiviausią, dešimt atrinktų faktų apimantį straipsnį. Tikimės, jog tai jums bus naudinga!

1. Greitas Rayman Revolution dalies perėjimas

Ryman Revolution

Stulbinama, bet Rayman Revolution versiją galima greitai visą pereiti vos pasiekus 8 lygį žaidime, kuris vadinasi „The Cave of Bad Dreams“. Pabaigus jį, jums iš karto bus pateiktas pasirinkimas išgelbėti savo draugus ir paimti magišką gyvybės eliksyrą ar pabėgti su krūva aukso lyg niekur nieko.

2. Neilgai gyvavęs serialas paremtas pagal Rayman žadimą

Ryman DVD Video

1999 metais buvo įmanoma išvysti neilgą, 4 epizodus turintį animacinį serialą, kuris buvo sukurtas, remiantis būtent Rayman žaidimų serija. Sunku patikėti, tačiau šmaikščiai atrodęs serialas sulaukė pakankamai gerų įvertininimų vidutiniškai gaudamas (8/10) balus iš žiūrovų ir kritikų pusės.

3. Apie svarbiausio herojaus kilmę

Ryman game image

Nepatikėsite, bet pagrindinis žaidimo veikėjas Rayman yra neatsiejamas nuo tokių personažų, kurie be vargo nardo po įvairiausias virtualaus pasaulio gelmes. Sklando kalbos, jog esminiais herojaus namais laikomos fantastinio vandenyno, praminto „The Sea of Serendipity“ apylinkės.

4. Slapta mitinė statūla Rayman 3 žaidime

Ryman game image

Rayman 3 dalyje galima aptikti užspeistą statulą, kuri siejasi su ankstesnėmis serijos versijomis kaip Rayman 2 bei Rayman Revolution. Artifaktą rasite atidžiai paieškoję ypatingame kambaryje „The Longest Shortcut“.

5. Rayman – ambicinga asmenybė

Indiana Jones painting

Teigiama, kad dauguma bruožų, kurie puikiai atsispindi populiariojoje žaidimų serijoje, veikėjas Rayman perėmė iš ne ko kito, bet iš tokio nuotykių ieškotojo kaip Indiana Jones.

6. Kiti žaidimo personažai

Ryman game image

Įdomu, tačiau Rayman nėra tas vienintelis personažas, kurio reikia apsiriboti išbandant tam tikrą serijos dalį. Veikėją supančiame pasaulyje yra ir keletas kitų asmenybių, pavyzdžiui Musician, Musician žmona ir jų vaikas, Tarayzan bei galiausiai Magician.

7. Žaidimo pokyčiai Japonijoje

Ryman for PlayStation 2

Atskleidžiama, jog Rayman žaidimas Japonijos gyventojams atrodė visai kitaip nei vakarų Europos ar Amerikos piliečiams. Pritrenkia tai, kad buvo nuspręsta pakeisti herojaus Rayman įvaizdį ir kitas detales, nes neva tipinė Rayman versija kirtosi su tekančios saulės šalies kultūros ir stiliaus ypatumais.

8. Apie seniausią žaidimo pritaikymą

Ryman

Prieš daugelį metų, origianlųjį Rayman žaidimą buvo planuota išleisti tokiai pamirštai platformai kaip „SNES“. Vis dėl to tuometiniai leidėjai „Ubisoft“ atsisakė tokios minties ir žaidimą pritaikė PlayStation 1 konsolei bei Atari Jaguar.

9. Rayman Legends pardavimai

Ryman legends

Nors Rayman Legends žaidimas buvo išleistas tiek ant Xbox 360, tiek ir ant PlayStation 3, daugiausia jo kopijų buvo parduoda Wii U platformos pagalba. Kažkas neįprasto, tiesa?

10. Rayman veikėjo rankos..pirštinės?!

Prince of Persia with Ryman hand

Labai didžiulės klaidos nepadarysime sakydami, jog veikėjas Rayman turi vienas keisčiausių pirštinių ar rankų apskritai per visą žaidimų industrijos istoriją. Už galvos verčia susiimti ir tai, kad jų siluetą galima pamatyti ir Prince of Persia Warrior Within dalyje. Tikras nesusipratimas!

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: